Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Topla v0.81a [29ocak15]

Esh

Öne çıkan mesajlar

axedice said:

Herhangi bi oyunu grafik ayarını kısarak falan oynatman gerekiyor mu? Hani sırf paran var da karı gibi alışveriş yapmak için alışveriş yapıyorsan o ayrı ama bi sonraki seriye kadar anlamsız geliyor bana, 970 şimdi bile iyi kart.

star citizen çok kasıyor

3.0 çıkınca pamuk gibi oynasam çok mu
Sosyal ağlarda paylaş

totemic said:

inventus'tan al abi rahat et. ben marmaristeyim kasa kargo ile gayet düzgün bir şekilde geldi. sadece ekran kartını ayrı gönderiyorlar yolda sıkıntı olmasın diye gayet memnun kaldım. (bir tek istememe rağmen win10 deneme sürümü yüklemediler yoğunluktan dolayı)

haaa bi dakka
satın alıyosun direk kurup gönderiyolar öyle mi, iyiymiş lan. bakayım ben buna ^^
Sosyal ağlarda paylaş

Saeros said:

totemic said:

inventus'tan al abi rahat et. ben marmaristeyim kasa kargo ile gayet düzgün bir şekilde geldi. sadece ekran kartını ayrı gönderiyorlar yolda sıkıntı olmasın diye gayet memnun kaldım. (bir tek istememe rağmen win10 deneme sürümü yüklemediler yoğunluktan dolayı)

haaa bi dakka
satın alıyosun direk kurup gönderiyolar öyle mi, iyiymiş lan. bakayım ben buna ^^

(facepalm)

kurucaklar tabi ne sandın. çok da güzel kargoladılar hiçbir sıkıntı yaşamadım ben. 3 aydır makina takır takır çalışıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

of abi her şeyin ne kadar çok çeşidi var ksdjf

Bright'ın verdiği listeyi takip ettim olabildiğince böyle bişey çıktı, iyi midir?

https://i.gyazo.com/6623db21fc36e11319f797e54675c1ae.png

gtx 1070 yerine 1060 gittim çünkü saçma bi fiyat farkı (1500 lira kadar?) var arada. zaten bence 1060 rahat rahat yeter bana :p

hdd-sdd zaten var bende o yüzden koymadım onları.
fiyatlarını da koydum "onun yerine bu var aynı kalitede ama daha ucuz" filan dersiniz belki diye.
Sosyal ağlarda paylaş

bütçen yetiyorsa 1070 zorla bence ya. ben 1070 kullanıyorum ama 1080+bi boy büyük monitör alıp 2k mı go'lasaydım diye hayıflanıyorum. param vardı da psikolojik sınırımı aştıkça kafam bozuluyordu doğal olarak.

yılsonu için bi "kenarda şu kadar para" hedefim var, üzerine kalan her kuruşu o fona aktarıcam
Sosyal ağlarda paylaş

Saeros said:

of abi her şeyin ne kadar çok çeşidi var ksdjf

Bright'ın verdiği listeyi takip ettim olabildiğince böyle bişey çıktı, iyi midir?

https://i.gyazo.com/6623db21fc36e11319f797e54675c1ae.png

gtx 1070 yerine 1060 gittim çünkü saçma bi fiyat farkı (1500 lira kadar?) var arada. zaten bence 1060 rahat rahat yeter bana :p

hdd-sdd zaten var bende o yüzden koymadım onları.
fiyatlarını da koydum "onun yerine bu var aynı kalitede ama daha ucuz" filan dersiniz belki diye.

Kasa psu suz, ilave psu falan çok para olmamış mı gereksiz? Xigmatek talon diye bi kasa aldım ben ofise bayağı güzel içinde aynı kalite standartlarında psu da mevcut.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...