Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Expanse (2015) - Amazon

Norak

Öne çıkan mesajlar

çok iyiymiş dizi ya.

4 bölümüde seyrettim. Baya güzel yapmışlar ya. Kitaplada baya aynı gidiyor. Oyuncularda uymuş baya kitaptaki tiplere. Bi tek Avasarala çok düz olmuş. Kitaptaki gibi küfür edemeyince sdf

ep 4 spo

Donager dan kaçışları başarılıydı. Roci'yi görmekte hoştu. Güzel yapmışlar tipini geminin.

Sosyal ağlarda paylaş

diziyle çok garip bir ilişkimiz var ya. ilk bölümü açtığımda uyuya kaldım, meh dedim. sonra tekrar izledim hoşuma gitti. ikinci bölümü açtım, ilk 20 dk'da tekrar uyudum, meh dedim. dün açtım tekrar izledim 2-3-4 olarak tekrar hoşuma gitti.

4'den sonra iyicene oturacak gibi taşlar. 2'de içim bayıldı resmen.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

diziyle çok garip bir ilişkimiz var ya. ilk bölümü açtığımda uyuya kaldım, meh dedim. sonra tekrar izledim hoşuma gitti. ikinci bölümü açtım, ilk 20 dk'da tekrar uyudum, meh dedim. dün açtım tekrar izledim 2-3-4 olarak tekrar hoşuma gitti.

4'den sonra iyicene oturacak gibi taşlar. 2'de içim bayıldı resmen.

ahah aynı ilişkideyim ben de bu dizi ile, her bölümü uzanarak izleyip uyuyakalıyorum. Sonra ertesi gün tekrar izliyorum falna fena olmuyor ama.

4 bölümü de izledim , fena gitmiyor şu an.
Sosyal ağlarda paylaş

Dizi fena değil ya. bende BSG havası uyandı çunku aynı şekilde bir iki bölüm sıkarken diğer iki bölüm canavar gibi merak uyandırdı falan . Dengeli gidiyor şimdilik.

Buarada marslı gemileri .kıyafetleri ,tarzları falan fena böyle bir sovyet rusya havası var gibi. güzel yapmışlar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...