Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Expanse (2015) - Amazon

Norak

Öne çıkan mesajlar

bingildak said:

ben syfy'ın sitesinden izleyim dedim de adamlar inanılmaz reklam koymuşlar. 5 dk fln reklam var sanırım.

çok fazlaymış abi ya iyi sabır varmış nasıl dayandın?

smyrnas said:

Buarada marslı gemileri .kıyafetleri ,tarzları falan fena böyle bir sovyet rusya havası var gibi. güzel yapmışlar.

Evet aynı havayı ben de aldım :) Hatta sürekli bahsedilen Mars - Dünya soğuk savaşı lafı mı böyle düşündürttü diyordum da sen de öyle düşünmüşsün :D
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Uykun varken dizi izlemesen hiç böyle aşk nefret entrika falan kasmayacaksın halbüki.

Sırf altyazıyla izlemek için torrentliyorum diziyi, lingolar fena olmamış da kulağım alışamadı hala.

Yeto musun bilader

Syfy in sitesinde altyazı seçeneği var.

Reklam reklam diyenler de adblock kursunlar bir zahmet, reklamlarda sadece ekran kararıyor 1 sn. sonra devam ediyor.
Sosyal ağlarda paylaş

quixef said:

axedice said:

Uykun varken dizi izlemesen hiç böyle aşk nefret entrika falan kasmayacaksın halbüki.

Sırf altyazıyla izlemek için torrentliyorum diziyi, lingolar fena olmamış da kulağım alışamadı hala.

Yeto musun bilader

Syfy in sitesinde altyazı seçeneği var.

Reklam reklam diyenler de adblock kursunlar bir zahmet, reklamlarda sadece ekran kararıyor 1 sn. sonra devam ediyor.

yada gelsinler CABUKdizi de izlesinler ;)
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
abi aslinda deli gibi spoiler istiyorum, ama dizinin konusu kaliteli akiyor. onun icin de spoiler istemiyorum.

o zamazingoyu ben de merak etmedim degil. ilk bolumden bu yana merak ediyorum yalniz.

cok layerli bir hikayeyi, bogmadan, hafif bir sekilde anlatmislar. basarili ya adamlar..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...