Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #7

inyormaynd

Öne çıkan mesajlar

bu arada dün kolento izledim biraz. adam bi ara nerf'ten bahsetti. "hunter'lar bitti artık, yerine wolf rider kullanırlar ama hunter görmeyiz etrafta" dedi. sonra sanırım 3 kere hunter'a yenildi, üçünde de hunter'a undertaker gelmedi.

yani esasında çok güçlü bir kart olsa da, o gelmeden de kazanıyor hunterlar. o hero power çok gereksiz gibi görünürken, inanılmaz etki ediyor oyuna.

mad scientist de undertaker olmadan normal bi kart olur dedi mesela. ama mad scientist hala çok tehlikeli kart bence.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi Voljin hakkatten yav...

Zaten yeni gelenler arasında en iyi 2. legendary. DR. BOOM nerf yedikten sonra en iyiye yükselecek.

Rank 3'e çıktım. 2 gündür gasteden ökkküz gibi iş veriyolar evde hazırlamam için. Yine lecınderiye çıkamazsam valla soğuyacam oyundan.
Sosyal ağlarda paylaş

Hep derim Priest oynamak ayrı bir sanat ,
Geçen stream izlerken Amaz ın 23 lük Lightwarden'a denk geldim , neticede 1 manalık kart ama oyun kazandırdı tek başına.
Tabi Northshire Cleric , Injured Blademaster , Lightwarden , Circle of Healing combosuyla yaptı bunu . Zor denk gelir ama geldimi affetmiyor adam.
Sosyal ağlarda paylaş

7 mana kartları genel olarak yetersiz olduğu için öyle yav.

Troggzor çook aman aman iyi bir kart değil aslında. Sallıyorum mechmage'e karşı işe yaramıyor. Boş board'a indiği zaman çok etkili de değil. Druid'e karşı boardu ele geçirmek zaten troggzor'a gerek bırakmıyor. Priest için de benzer şey geçerli.

Dr. Boom zaten nerf yicek canım. Orası kesin.
Sosyal ağlarda paylaş

Dw ye güzel kart diyen arkadaşlar falan var.. Oyunun top 5 luzumsuz legendaryleri listesinde üst sıraları zorlayan bir arkadaşımız.. end game'e kalıcanda tek karta kalıcaksında atıcaksın da adam ona cevap veremicek oyunu kazanıcaksın. 5th manada çek o kartı eline al bütün oyun eline yapmışsın.Ladder oyunlarında her türlü paketliyolar o DW'yi bi round durmaz yerde. anca dedigim gibi tek kartlara kalıcaksınız da vs vs vs vs
Arenada iş yapıyor, o da bazen.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...