Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #7

inyormaynd

Öne çıkan mesajlar

ya bana rogue'da gerçekten çok kötü kartlar geliyor (ki sanırım öyle) ya da ben rogue beceremiyorum. arena'da daha 6 win'in üzerine çıkamadım rogue ile galiba.

şu anda deckimde backstab, SI7, evis, deadly poison, sap, barber, perdition's blade, sharpwood oil, sabotage, sprint bunların hiçbiri yok. 3. turda board'u ele geçiriyorlar, bööle mal mal board'a bakıyorum :D

neyse kariyerimin ikinci 0-3'ünü yapmıcam 1-2 oldu :D
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

öncelikle söyliim az önce kazanmama rağmen yazıyorum bu mesajı :D

ya bu face hunter nasıl bir kanserdir arkadaş. yeter yemin ediyorum yeter lan. bıktım. her 5 matchup'ın 4'ü hunter. şaka gibi. yakında ya mad scientist, ya undertaker ya weapon-secret mekaniği ya da bişi nerf'lenecek herhalde.
2 chow, 2 frostbolt, 2 annoy, 2 snowchugger, 2 spider, 2 sludge, 1 healbot'a rağmen götümden ter damlaya damlaya zar zor yeniyorum. %35 falan anca win rate'im vardır hunter'a karşı. şaka gibi bişi.

undertaker olası bu arada. zoo'ya da ufak bi darbe indirmiş olurlar.

ağlarız mağlarız ama oyunumuzu biliriz.
Sosyal ağlarda paylaş

naxx gelirlerinin belli bir seviyeye inmesini beklediler sonra nerflediler bence, nerf geleceği barizdi 3. turnde yetiye dönüşen oyun değiştiren 1 cost kagıt olmaz

Roqq said:

Unstable Portal'da nerflenmeli.

inconsistent bi kart unstable portal, ilk cıktıgı kadar da ragbet görmüyor, nerflenecegini sanmıyorum, dr. balance'a ve belki bgh'ye nerf gelir ancak şu noktada
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...