Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #7

inyormaynd

Öne çıkan mesajlar

brian kiblera bakıyordum ben, dragon paladinle legend olmak üzere, bir de çok canayakın adammış hiç stream izlemem dün oturdum bir saat

neyse işte xixo pirate rogue deckle, neirea OTK worgen warriorla falan legend olduydu geçen sezon, hani o yüzden dragon deckin viable olduğunu ne kadar kanıtlar bilmiyorum
Sosyal ağlarda paylaş

Beyler karşımda bir priest var. 10. turnü geçtik. Yere prophet velen koydu ve elinde tek kart var. Kartı tutuyor oynayacakmış gibi. Sıra zaman sınırlı olduğu için rope başlar diye bekliyordum ama adam 10 dakikadır bu şekilde bekliyor. Sıra bana geçmedi. Bu nasıl bir bug ya? Daha önce karşılaşan olduğunu sanmıyorum?

inat ettim. 20 dakikayı geçtik. adsfljhddfg bu ne la
Sosyal ağlarda paylaş

Wishmaster said:

Beyler karşımda bir priest var. 10. turnü geçtik. Yere prophet velen koydu ve elinde tek kart var. Kartı tutuyor oynayacakmış gibi. Sıra zaman sınırlı olduğu için rope başlar diye bekliyordum ama adam 10 dakikadır bu şekilde bekliyor. Sıra bana geçmedi. Bu nasıl bir bug ya? Daha önce karşılaşan olduğunu sanmıyorum?

5. günün şafağında doğuya bak.
Sosyal ağlarda paylaş

Wishmaster said:

inat ettim. 20 dakikayı geçtik.
adsfljhddfg bu ne la

Bağlantı anlık olarak kopunca öyle mala bağlıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Masticore said:

Wishmaster said:

5. günün şafağında doğuya bak.

Her türlü aşağılanmayı hakettim. 20 dk bekledim keko gibi. Dreagloth geldi çekti çıkardı beni araftan dksmsk

Epey bekledikten sonra adam I'm sorry çekti. Ondan kıllandım ben godoşluk yapıyor diye hahaha
Sosyal ağlarda paylaş

gece gece rng tanrıları beni delirtmeye oynuyor.

arenada sırayla şunları açan bir mage ile oynuyorum şu anda: clockwork gnome, chugga, tinkertown technician, blastmage, flame walker, mirror entity, chugga, chugga, tinkertown technician, frostbolt.

adamda mech mage'den daha fazla mage var arenada.

edit: AHAHAHAHA pyroblast ile bitirdi yoksa kazanıyordum sonraki tur.

çok sayıda iyi arena decki gördüm de. gerçek anlamda constructed ile oynadım az önce sanırım hayatımda ilk kez....
Sosyal ağlarda paylaş

ahmedinejad said:

Söyle içime sine Sine oynadığım bir deck class yok ya. Ne oynuyorsunuz bu ara? Su flamewalker mage denedim biraz fena degil aslında ama rank 15 duvarına tosluyorum hep. Facehunter'la da oynamak istemiyorum.

Bir sürü flamewalker build varda fw üzerine kurulu buildlerin win/loose ratiosu düşük.

Oil rogue ve grimpatron warrior oynuyorum ben ranked hafta da 1 zevkine 1-2 saat atiyorum pek zaman harcamadim daha 2 saatte 20 den 12 ye geliniyor 2 siylede.

2 side combo buildi daha önce oynamadiysan bu deckleri first pickleri mantikli yapmak ve neyi nekadar sakliyacagini ögrenmek icin en az bi 20 şer maç yapmak lazim.

Combo deckler diğerlerine göre en skill isteyen build tipi diyebilirim ve zevkliler cok alisinca.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...