Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

one piece vs. naruto

Zyrobod

Öne çıkan mesajlar

konunun sığlığı, 13128237423432 kişi orada dövüşürken 20 sene evvel ölmüş küçük çocuğun muhabbeti vay efendim nasıl öldürürsünüz onu. 10 yaşımda aşkımı benden aldınız alın size tisikiyimoaaniii.

Sidikli bir kız yüzünden jiraiya itachi nagato asuma ölmüş lan daha nolsun.

Diğeride yalnızdım mıymıy, 132131 kişi ölmüş kakashi tutmuş bak naruto da hokage olmak istiyo senin gibi bıkbık. 0 diyalog var zaten konuyu geçtim konuyla ilgili diyaloglar

yalnızdım
hokage olmak istiyorum
yalnızdım herkes dışladı beni
kızıma niye kıydınız

Yani böyle gider arkadaş. Yan karakterleri geçtim ana karakterin bir konusu kalmadı ki okadar boku çıktı ki. Mangayı bitirdiğim halde diyorum yani, şimdi gelecek bölümler oyş olursunuz belki aama meeh yani.
Sosyal ağlarda paylaş

senin gibi bir yetersize hayat manasız bir çırpınış zaten.

neyse, başlık baştan saçma olduğu için wot döşemicem. hala mantıklı bir açıklama yapan da çıkmadı zaten, ikisi de kendi alanında başarılı anime'ler işte.

yarın da superman vs. goku falan tartışıp, "fakat o dünyaları yok edebiliyor" tartışmaları başlarsa hiç şaşırmayacağım.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 yıl sonra ...
Ya orada yine bir dram mantık vardı, oyuncaklara insanların ruhu hapsetmişler, hafızalar silinmiş vs.vs.

Burada zaten adalar şekerden çikolatadan, üstüne hepsini canlandırmışlar bi de Öh yani..

Zoan tipi ve balık adamlar dışında yarı hayvan yarı insan tipleri de eklemeyeceklerdi bence, onlar da çok sulandırdı ortalığı..
Sosyal ağlarda paylaş

hayvan adası yine neyse kısa sürdü diye hatırlıyom chopper tipli hayvanlar olabilir evrende onada kabul, bide o kolu kopan kedi reyis vardı, o götürdü oralarıda, bu ne abi çikolata çikolata uçan kaçan atıştırmalıklar konuşan kahve, saçma sapan. 9 bölümdür izlemiyom gerçi güzel fight oldumu bilmiyomda bayıyo valla oraları izlemek, ara vermek en iyisi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...