Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

BK'dan 35 sos alan adam

pattisliborek

Öne çıkan mesajlar

forgiver said:

Aluriel said:

tipik donanimhaber tayfası işte. hakedenlere donanimhaber şu tarafta dediğimizde kızanlar oluyordu ama seviye bu işye orada.

legal legal almışlar işte soslarını
bk tc no cep no da ekleseymiş ankete

8 cesit sos olsa ve hepsinden birer tane alsa vs yine anlarjm da 35 tane nedir yani. legal olmasi bisey degistirmiyor
Sosyal ağlarda paylaş

ben şunu anlamakta zorluk çekiyorum: o kadar sosu aldın, arkadaşlarına dağıtmadıktan veya bir günah gecesi sırasında evde sos niyetine kullanmadıktan sonra otutup onları yemeklerin üzerine koyup veya bir şeyler banıp yersen tiksinirsin o soslardan da yediğin yemeklerden de bir süre sonra, yiyemezsin, bir hafta iki hafta, nereye kadar dayanabilirsin ki? hadi hepsini sen yemeyeceksin diyelim, birilerine dağıtacaksan, niye uğraşıyorsun ki? gitsin kendisi alsın. bir mantık çerçevesine oturtmaya çalışıyorum saatlerdir ancak başaramıyorum. on kişi olsalar adam başı dört şişe düşüyor, yuh bilae.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi DHde denizlili herifler ve denizli bimi çok imba ya.

"Kampanya 50 tlye hede" diye çıkıyor mesela, aradan 1 ay geçiyor adam topic açıyor, 100 liradan satıyorum diyor.

Ardından herifin biri geliyor ben denizli bimde kampanyada 3 tane aldım, elimde kaldı hepsini alırsanız size 150 lira diyor.

Sonra OP 52 liradan satıyor falan.

Bime giderken 2 liradan fazla harcamıştır garibim :p
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...