Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

uefa ligi 2.tur kura çekimi

blackhavvk

Öne çıkan mesajlar

oldun said:

gercekten anlamıyorum nasıl böle kura cekiyoruz.Liverpool takviye yaparsa devre arası işimiz cok zor.Suanki liverpoola karsı sansımız var öyle az falnda degil ama devre arasında ne olur ne biter oralar cok ciddi risk

Yeni model Suarez bulunmadığı sürece bu Liverpool'dan bir bok olmaz.

Yener BJK'yi orası ayrı konu ama şuan ki halinden daha iyi olamazlar. Hele Sturridge vs. çok büyük beklentiler var herkeste ama Sturridge için geçen yılda burada diyordum. Adanın Burak Yılmaz'ı, tek başına hiçbir bok yapamaz. Her maç attığı golün yanında en az kaçırdığı 10 tane çok net pozisyon vardı. Hani takımdaki rastgele biri o pozisyonlara girse maçları min 2 golle bitirirdi. Abartı adam Sturridge...

Geçen yıl o Liverpool'u boostlayan tek başına Suarez'di. Rodgers'ın oyun sisteminde cuk oturuyordu. Bu sene onu veren adam olmayınca başta Gerrard, Coutinho falan performansları düştü. Üstüne üstlük yeni transferlerde sürekli saçma rotasyona gidip ısınamayınca patladılar.

Kanat rotasyonu daraltılırsa gerçi BJK için büyük risk taşır sonuçta Lallana, Markovic, Coutinho, Sterling'in sadece rastgele bir tanesi bile Beşiktaş'ın büyün kanat oyuncularından daha üst düzey adam ama işte bir türlü ritm bulamadılar. Sterling bile geçen yıl ki adam değil, çok daha kötü bu yıl.

Jackson Martinez gelecek %90 takıma, Balotelli satılacak. Forvette biraz daha sağlam takım olur da işte Rodgers'ın sistemi kanatları beslemekle işliyor. Martinez de o çapta bir adam değil, direkt ceza kesici.

Liverpool kadro kalitesiyle tokatlarsa ancak kazanır, diğer türlü ne toparlanırlar ne de böyle ezici performans gösterirler. BJK de Arsenal maçları kadar zorlanır işte orada atamadıklarını, Liverpool'a atmak zorunda kalır.
Sosyal ağlarda paylaş

Sabah hürriyette takımlara baktım kimler var, kimler gelebilir diye. Liverpool'u gördüm. Dedim aha tamamdır. En şanssız kura çekicisi olarak kesin liverpool gelir dedim ve geldi. :D

Şampiyonlar liginde rekor 8'di de avrupa liginde kaç onu bilmiyorum :D sdfsdfsdf

Buldum.
Records said:

Highest win in one leg, most goals in game:
1984–85, 1st round:
Ajax 14–0 Red Boys Differdange

Sokayım böyle şansa...
Sosyal ağlarda paylaş

Balotelli'yi satabilirse transfer yapacaklar işte, bu formuyla kim alır onu gerçi ayrı konu.

ABD'liler geldiğinden beri gelir-gider olayında 0'a yakın tutmaya çalışıyorlar. Bu sezon başı büyük umutlarla transfer yaptılar onca ve bütçeyi bayağı daralttılar.

Balotelli'den gelen miktara göre ancak takviye yapabilirler. Balotelli kalırsa GG

Yani eldeki kadroda aslında çok kaliteli de işte tek pozisyon yokluğu takımı bitiriyor. Geçen yıl bu senenin yarısı kadro kalitesi yokken takımda ahenk var diye şampiyonluğa gidiyorlardı. Bu sezon kalite 3-4 kat yükseldi, o ahenk yok...
Sosyal ağlarda paylaş

beşiktaş camiası ne zaman sokarız çakarız moduna girse patlıyor. bakıyorum herkes liverpul'a iteleriz havasında. liverpul'un ölüsü herhangi bir tr ligi takımından kalite olarak her zaman üstün. grup maçı olsa belki ama elemede affetmez liverpul.

bence sanılanın aksiye beşiktaş çok kolay elenecek.
Sosyal ağlarda paylaş

Şike olaylarından falan gıcık aldı herhalde UEFA sıcak top uyguluyor Türk takımlarına. Bir an önce elensinler istiyor olsa gerek.

Bu ne arkadaş. Adamlar o kadar çaba gösterdi grup lideri oldu. Çeyrek finale bile gelmeden 2 tur önce Liverpool. Trabzon'a Napoli.

Geçen sene de Trabzon grup lideri oldu o kadar çaba gösterip. İlk turdan Juventus geldi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...