Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Saatlik,Günlük İndirimler - Christmas, Black Friday, Cyber Monday filan

2

Öne çıkan mesajlar

Dolar costu pek birşey çıkmaz artık bize göre. En fazla ssd fln. işte. Geçen sene bedava kargo mevzusu vardı. Donanımhaberciler 345435 account açıp elektrikli testere bile getirtti kargo bedava diye. Şu an tr'ye hizmet veriyor diye şükrediyoruz asaffas.

Burayı takip edin.
http://forum.donanimhaber.com/m_55392272/tm.htm
Sosyal ağlarda paylaş

Editor said:

Mighty_THoR said:

logitechlerin yeni serilerinin de rahatsız olduğu yönünde yorumlar var, ben 930 dan hala çekiyorum okuyup almanızı tavsiye ederim.

Kulagi filanmi acitiyor ne gibi rahatsizlik?

Kulak padleri kulağı terletiyor ve acıtıyor, g930 ağır bir kulaklık kafada uzun süre kaldığında ağrı yapıyor, ayrıca kulaklıkla headband in birleştiği yer çok dayanıksız en ufak bir esnemede kırılıyor, birçok 930 kullanıcısının büyük belası.

ben 933 ve 433 baktım kulak padleri için iyi yorumlar görmedim. Bende 930 yerine bir kulaklık almak istiyorum bulan bana da söylesin.
Sosyal ağlarda paylaş

g430 bas geç ya. hem ucuz hem inanılmaz güzel bir kulaklık bence. benim çok hoşuma gidiyor valla. kulağı süper kavrıyor mesela, uyuya kalmışlığım var ya. ki benim kafam büyüktür kulaklar kepçe falan biraz. ama ne bileym krakenin sesi 5-6 kat daha fazla çıkıyor. g430 kesmemeye başladı son zamanlarda beni.
Sosyal ağlarda paylaş

bende var g930, 8-9 ay kadar kullandım. sol kulaklık çok cızırtı yapıyor ki bu cızırtı kulak sağlığı açısından da kötü, kulak çınlaması yapabiliyor, uzun süre kullanınca da kulağı ağrıtıyor. ayrıca kulaklık bildiğin kırılıyor abi, esneklik açısından zayıf bir ürün belli bir süre sonra dayanmıyor. alırım sadece wireless'ına ihtiyaç duyduğumda kullanırım diyorsan alın, yoksa ben tavsiye etmem kimseye sürekli kullanacaksan. kesin yine indirime girer bu model (veya girmiştir belki de çoktan) ucuz etin yahnisi diyeyim siz anlayın.
Sosyal ağlarda paylaş

Aiko said:

bende şunu aldım 69 dolara geldi;

http://www.amazon.com/Samsung-2-5-Inch-Internal-MZ-75E250B-AM/dp/B00OAJ412U/ref=sr_1_1?s=pc&ie=UTF8&qid=1448283257&sr=1-1&keywords=samsung+evo+850

Ben açınca $79.99 + $5.39 Shipping & Import Fees Deposit to Turkey

diyor fiyata. Sen nasıl 69 dolares e aldın bunu.

Bir de tekrardan sorayım,

msata

bunu alsak türkiyede garantisi olmuyor dimi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...