Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Adriana Ilıcalı

applev0dka

Öne çıkan mesajlar

2 said:

Beyler burda adriana yı sadece güzellik için seçip değerlendiriyorsanız yanılırsınız...

Mesela sevgilm olması için önceliği zaten popüleritesi ve gayet zengin
Haa tabi tipe bakarsanız da gülünce çok salak/çirkin olan bi hatun hatta anıra anıra gülüyor ;) ...

hadi bunuda sallıyorum önemli olan kısmı çok mütevazi ve tavır davranışları yerinde bir insan.

Acun öküz amelin teki onda ne bulur bilemem ama acun için gayet üst seviye bir hatun.

En çirkininden en best model ine kadar "ELİME" geçirdim bu konuda diyebilirimki herşey güzellik değil.

fix'd
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:

Rewendor said:

Hadi gözünüz aydın, artık rahat bi uyku çekebiliriz Türk erkekleri olarak. Sorun bizde değilmiş beyler, bakın Acun da avucunu yalamış.

ama adriana yalanlayana kadar acundan ses çıkmaması ayrı epik lksjdlaskj

Yalnız yarın öbür gün "Adriana Lima Rewendor'la takılıyormuş" diye haber patlasa gündem olsa ben de Adriana yalanlayana kadar yalanlamam hiç ses etmem ki :D
Sosyal ağlarda paylaş

Bu kadını farklı ya da ünlü yapan özellikleri sıralayacak olursak,178 boy buna tekabül fazlaca düzgün vücut hatları ve ölçüleri,fazla güzel bir yüz,genç yaşta mesleğe giriş ki bu en önemli ayrıntı bu kadın 13 yaşında keşfediliyor.13 yaşında bir çocuğun da bu spot ışıkları altındaki makyajla markete gitmeyeceğini herkes bilir.Bu kadın kimler tarafından keşfediliyor ki bu kadar ünlü oluyor.İşi iyi bilen insanlar tarafından olduğu aşikar.Çünkü bu kadında aura var.Tehlikenin farkına varmadan,basenleriyle boğuşmak yerine ya da bu kadının keşfedildiği yaşta biraz daha uzun olmak için iyi beslenmek ya da spor yapmak yerine kıçımızı kımıldatmadan bu kadındakinin de sadece Allah vergisi olduğuna inanarak bilgisayar başında tek elimiz göbeğimizde bize de bu sihirli fondötenden sürseler böyle oluruz demeyelim Allah aşkına demeyelim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...