Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

mmo tavsiyesi istiyorum

Kostok

Öne çıkan mesajlar

uo gibi oyun gelmez ama darkfall biraz benziyor. 2015 ortasında the repopulation çıkacak, eq:next gelecek, mortal online var. shards online var kickstarterı sınırı geçti o da herhalde 2015 gibi gelir. life is feudal'ın online versiyonu çıkacak, o zamana kadar wurm online var sandbox mmorpg dir. ayrıca albion online çıkacak 2015 te tabletlerde de oynanabilecek.
Sosyal ağlarda paylaş

the repopulation: bakmadım, incelemem lazım

eq:next: çok açık söylüyorum, combatı free realms'inkine benziyor

mortal online: craftı güzel değil, her şeyin ıcığı cıcığı, binbir türlü tinkerı var, yok bilmem ne reçetesi yok şu yok bu, uo gibi daha basit daha işlevsel olsa çok daha iyi olurmuş

shards online: bu oyun tek umudum, düzgün akıcı bir şey çıkar ortaya umarım

life is feudal: bu oyunu yıllar önce daha development aşamasındayken takip ediyordum, geliştiren firma gerçekten çok acemi, direk oyun motorunun üzerine oyunu inşa etmişler gibi bir durumdaydı o zaman oyun, görsellik için hiç emek sarfedilmemişti, düzgün combat mekanikleri vardı, daha iyi hale getirmişlerdir umuyorum

wurm online: bu oyun tam bir otistik oyunu, insanın sabrının sınırlarını zorluyor, oyun demeye bin şahit lazım

albion online: bunu da bekliyorum çıksın oynarım, bu patlarsa shards online var
Sosyal ağlarda paylaş

Sadece oyunu satın alman yeterli aylık ücreti yok. Oyun çok çok iyi. Ancak ben ara verdim oynamıyorum 5 aydır filan. Arenanet bir süredir çok sessiz. Pek bir yenilik gelmedi oyuna. ya büyük bir patch yada expansion bekliyorum yakında. O zamana kadarda dönmem sanırım. Valla piyasada açık ara en çok oynanan mmolardan biri, polish, kaliteli. Hiç düşünmeden al bence. Her türlü götürür uzun bir süre.
Sosyal ağlarda paylaş

yazuach said:

Sadece oyunu satın alman yeterli aylık ücreti yok. Oyun çok çok iyi. Ancak ben ara verdim oynamıyorum 5 aydır filan. Arenanet bir süredir çok sessiz. Pek bir yenilik gelmedi oyuna. ya büyük bir patch yada expansion bekliyorum yakında. O zamana kadarda dönmem sanırım. Valla piyasada açık ara en çok oynanan mmolardan biri, polish, kaliteli. Hiç düşünmeden al bence. Her türlü götürür uzun bir süre.

peki archeage mi guild wars 2 mi dersek ?
Sosyal ağlarda paylaş

indirimdeyken git gw2 al sonra archeage e başla. Baktın archeage sarmıyor gw2 ye başlarsın. Gw2 ye verdiğin paraya pişman olmazsın.
Tutupda oyunu oynamamış insanların yorumlarına güvenme. Dengeli pvp var diye pislik atan bile oluyor. Neymiş efendim arkadaş aylardır oynuyormuş 2 hafta önce kasmış birisi bunu kesebiliyormuş.. Sanki HNS oynuyoruz yorumlara bak :P
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
Kore oyunlarını seviyorsan, grind olayı bana koymaz/sıkmaz diyorsan Archage yerine Black Desert oyna derdim de PVP'si hakkında henüz bir tecrube edinemedim ancak geri kalan contentler baya başarılı. Ben kore oyunlarını oldum olası sevmem ( çizim, modeller vs ) ama arkadaşlar var diye aldım baya da sardı diyebilirim.

US VPN ile EUR dansa dolar olarak daha uygun fiyata alabilirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...