Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Çok saçma ama benim mesih gibi birşey olma ihtimalim nedir sizce ?

Kyra

Öne çıkan mesajlar

abi. adam için u...u satışına aracılık ediyor, torbacı dediler 3 arkadaşım. ben de foruma gelince adam delirdim. nefret ediyordum noyandan. sonra adam madem öyle gel göstereyim tüylü ceketi dedi tamam dedim, yer mekan derken neden böyle yapıyorsun arkadaşız biz dedi, durumu izah ettim, yüzleştir beni yok öyle bir şey dedi, söyleyen 3 kişi de yok abi, aaa biz öyle bir şey mi dedik diye kıvırtınca ben de adamdan özür diledim. çünkü adamım diye geçinen insanlar yüzleşmeye cesaret edemezken noyan gelsinler yüzleşelim diyebildi. o günden beri de bir antipatim yok noyana. gerçek hayattan da tanıyorum 1 defa bir cafede oturduk 20 dk muhabbet ettik, buradaki gibi denyo birisi değil. değişik biri sadece. bir de işte bazı sebeplerden farklı davranıyor. bu kadar tartaklanmayı hak ettiğini düşünmüyorum buradaki insanlar tarafından.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben bu reelde aslında iyi adam muhabbetini anlamıyorum.Burda götünden mı sıkıyor fikirlerini söylediklerini de asıl reelde bambaşka şeyler diyor.Burda siz adam değilsiniz benden aşağıdasınız gelin öğreteyim anlatayım ben herşeyi biliyorum dedikten sonra reelde abi çok süpersin ya diye mi takılıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

taunt o. bokunu çıkarmadan herkes yapıyor birbirine onu. kimi fazla kaptırıyor role giriyor falan işte. bir de toplum içi davranış ile internet davranışı farklı şeyler. deep web de türlü sapıklıkları seyreden adamla otur sokakta çay iç muhtemelen fark etmezsin bile. yani ne bileyim. internette farklı, günlük hayatta farklı olunabiliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Fikirleri bunlar abi adamın şaka mı ypaıyorsunuz ne alakası var internette olduğunuz kişiyle reelin farklı olmasının.Reelde belki ayaklara bakıp asılmıyorsunuz ama zevkiniz bu sonuçta.Adamın da fikirleri bunlar.Taunt falan değil ya kimseye taunt atmaya ihtiyacı yokken başladı bunlara.

Her taunt ehehehe denilene de reelde eğlenceli adam ya ivit taunt demeyin.Eminim reelde eğlencelidir, azıcık sosyal her insan nasıl sempatik duracağını bilir zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

chrome said:

abi dikkat ediyorum bir sequo bir de bu adamın topicleri, bir de epic life event topicleri bu kadar ilgi görüyor. yani ben anlamıyorum. gerçekten anlamıyorum. bence sizde de bir sıkıntı var abi, hepinizde. yoksa ne olgara ne noyana bu kadar giydirme ihtiyacı hissetmezdiniz. bırakın naapıyorlarsa yapsınlar.

bırak napiyosa yapsın insanlar dostum
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...