Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Çok saçma ama benim mesih gibi birşey olma ihtimalim nedir sizce ?

Kyra

Öne çıkan mesajlar

''Sonra eve dönüş yolunu tutarken bir sessizlik çöktü ama dayanamadım elinmi tuttum . eve gidince de temizlik yapıp sonrasında skyrim oynamak kruvasan yerken süt içmek istiyordum ama tartışma yeniden alevlendi . bana "senin gibi aynı anda bir sürü kadınla sevişen bir herife sokak köpeklerinin hijyenik olmadığı anlatmaya çalışmak hataydı " dediğinde beynime kan sıçradı. Evet yalnız olduğum dönemlerde epic womanizer olabilirim ama dünyanın en saf kalbiyle seven ve sonuna kadar sadık olan biri olarak daha fazla aşağılanmak istemedim. Önce elimi tezgağa vurdum ve sonra kapıya tekme attım. "Evime zarar verme " dediğinde ise " ben gidiyorum git kendine mantık evliliği yap o zaman" diyerek suratına tükürdüm.''

skyrim oynamak ve kruvasanı süte batırmayı kim istemez ki :(
Sosyal ağlarda paylaş

ailesinden arada sırada 3 5 kuruş bekler, üniversite okumuştur ama sistem adamı olmamak için okuduğu bölümle alakalı iş yapmak istemez, kadıköy barlar sokağı, cihangir taksim beşiktaş çevresinde olmazsa evim başka bi yerde oturmam der. bu civarlarda ev bulur 2 bine en az 3 4 kişi yaşarlar leşlik içinde. kendi boklarını temizleyemezler ama evlerinde en az 1 tanede köpek olur. ev ciddi ciddi bok kokusundan geçilmez (suç köpeğin değil o kokuda. köpek gidip balkona yada dışarıya sıçıyo arkadaşlar yanlış anlaşılmasın) her ay başında kirayı nasıl denkleştiricez diye 500 kere sıkıntıya girerler.mutlaka 2 ayda bir ya elektrikleri yada internetleri kesilir faturayı ödeyemediklerinden. salaşlık zannedip bütün hafta sadece tavuk döner, çiğköfte ve ketçap makarnada başka bişi yemezler. herhangi bi bara gidip 10 tl biraya veremediklerinden "ya merdivenlerde yada kapı önünde oturup içmek o salak mekanlarda oturmaktan daha keyifli doya doya sohbet ediyoruz" diyip 1 sene sonra basur olurlar. mutlaka bi tiyatro, sinema vb sanat olaylarına girmek ister ama eninde sonunda siktirip gidip sosyal medya uzmanı olur. noyan ve benzeri adamların özeti direk bu lan benim kafamda.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...