Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Çok saçma ama benim mesih gibi birşey olma ihtimalim nedir sizce ?

Kyra

Öne çıkan mesajlar

Wishmaster said:

Özürden ziyade "aptalca bi posttu kabul" demiş.

Herif ilgiye ve ego boost'una muhtaç bir adam. Çevreden de destek çağırmış işte.

Gerçek hayatlarımızda noyan'ın yeri nedir? Bu kadar takmaya değmez diyorum ben. Umrumda olmuyor yani Noyan'ın kimle kim üzerinden taşak geçtiği.

konuda tek postum yok ama bi de takmaya değer olsaymış neler yazacaktın acaba ? sayfalardır yancı kelimesine yeni anlamlar yükledin, düşünme yetisinin bir kısmını kaybetmiş bir keş için
Sosyal ağlarda paylaş

Tanıdığım kadarıyla (yaptığım muhabbet vs ile yani) tek çıkarımım wish in fazlasıyla iyi biri olduğu. Bunu eziklik olarak nitelendirmek yanlış olur diye düşünüyorum. Hani burada size "arkasından konuşmasanız" dediği zaman ardından da diğer kişiye gidip "kanka akıomuyuz bu gece ortamlara" diyecek biri değil. Bazı insanlar verdikleri tepkiler konusunda daha dikkatli, daha uzlaşmacı, daha sakin olabilir kimi konularda. Hani tepkisinin düşük olması illa pasif olmakla değil, adamın dediğini iplememekle alakalı da olabilir (ki bu durumda ben ona yoruyorum). Lütfen şu an burada yazmayan etmeyen biri ile ilgili kutuplaşıp birbirinize laf atmayın gözünüzü seveyim.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi olay zaten adamın nasıl bir hıyar olduğu facebook üzerinden ortaya çıktıktan sonra da "özür diledi işte" diyor olması.

Neyse abi, banane hakikaten.

Ben bu kadar sakin yaklaşmazdım low life bir adam bana böyle ithamlarda bulunsaydı, yaklaşanlara da şaşırıyorum. O kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...