Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Çok saçma ama benim mesih gibi birşey olma ihtimalim nedir sizce ?

Kyra

Öne çıkan mesajlar

Mithat said:

Şükrünün ilk mesajı 27 Haziran 2007 gözüküyor bütün mesajlarına gidip ilk mesajına baktığımızda.

Bu da ilk mesajından bu yana 2758 gün geçmiş demektir. 84153 mesajı vardı son baktığımda. Bu da günde ortalama 30 mesaj atmış demektir.

r/theydidthemath

7.5 yıldır günde ortalama 30 mesaj ne lan , yuh.

sistem kasıyor diye, 99k dan 60k lara mı ne indirdiler onu.
Sosyal ağlarda paylaş

horacegoesskiing said:

fazla takip etmedim noyan hadisesini ama teşhis koymama yetecek kadar bilgilendim sanırım.

yüksek ketamin (muhtemelen başka abuselar da sözkonusu) kullanımından kaynaklanan, mesih kompleksi kısmı net, light şizofreni. yani topik mesih gibi birşey olma ihtimalim diyor zaten, adama kulak verin.

abuse kısmı gercekte. geri kalan kısmı mesih oldum bocek oldum kelebek oldum kısmı goygoy.
Sosyal ağlarda paylaş

Adam ekmeğinin derdinde güzel bir ortam yaratmak istiyor,şuan mesela adnan oktar gibi mehdi olmak isteyen yığınlar var. Adnan oktar'ın yerine noyan'ı koyun kızların full makyajlı,estetikli değil doğal olduğunu düşünün işte noyanın rüya gerçek oluyor. Kanalı var,hanımlar etrafında pervane,muhabbet gırla,ot sınırsız. Bu noyanın tabiri ile sınırsız xp demek arkadaşlar levelim yükseldi artık mesih olmaktan çıktım tanrı leveline doğru yaklaşıyorum,ben tanrıyım diyecektir. Aslında adam hakikaten level atlıyor,size şaka gibi geliyor ama adam bir önceki yıla göre kendini biraz daha aşıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...