Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Çok saçma ama benim mesih gibi birşey olma ihtimalim nedir sizce ?

Kyra

Öne çıkan mesajlar

Shean said:

babacum ben seni savunmak için o çıkışı yapmadım. ha seni haklı bulurum tepkinden dolayı da senin gelip bunu demen bana koymaz. facebook'ta hepsi osbirci birer nerd, güzel kız görmemiş hayatında osbirciler. diyen adamı gelip "siz eziksiniz bence. adam gayet cillop" diye savunan adamın bize adamlık taslaması mantıksız.

Adam cillop falan demedim. Sana adamlığımı ispat etsem ne olur, etmesem ne olur. Sen kimsin lan keko? Faşistin önde gidenisin haberin yok.

Ben o adamı karşıma alıp konuşabilme erdemine sahibim(geçmişte münakaşa edenler ignore eder, o başka bi konu.). "BÜZÖ NÖ DÖDÜ!!" deyip gururlu da davranabilirdim fakat ettiği lafı üstümüze almayacak kadar olgun bir topluluğuz. Bazılarımızın haberi yoktu, bazılarımız "salağa bak facebook'a ne yazmış" dedi ve güldü geçti. Senin şurada skindirik ağlamalarının hiçbir değeri yok.

İnsaniyet çerçevesinde çağırdım ve iyi bir dönüşü de olmuştu, herif özür falan dilemişti facebookta. Demek ki reelde büyütülecek hiçbir şey yokmuş. Noyan'ı çağıran ben olabilirim ama buluşma ardından İldeniz'e ettiği hakaretlerin sorumlusu ben değilim. Bunun sorumlusu kendisidir, beni bağlamaz. Beni o gece yaşananlar ilgilendirir. Kalkıp o gece İldeniz'e sözlü ya da fiziksel bir saldırıda bulunsaydı bunun sorumlusu ben olabilirdim. Buluşma gecesi geldi ve hiç sorun çıkmadı. Herkes neşeyle ve huzurla evlerine dağıldı.

31ci, ezik vs gibi laflara kulak asıyorsanız yazık zaten. Adam ortama boss gibi girmedi yani, herkese karşı mütevazi davrandı. Gidenlere japon selamı falan verdi lol

olayları bu kadar ciddiye almayın
Sosyal ağlarda paylaş

Ya adam sen dahil bir grup insana ezik dedi, kızlarla konuşmayı bilmiyorlar dedi, sosyal sorumluluk projesi dedi, konuşmayı öğreticem onlara yazıktır dedi.

Sonra dediklerini gördüğünüzü farkedince götüm götüm özür diledi.

Sen inanıyor musun ya bu özrün samimiyetine?

Tatlı bir adama benziyorsun gibi düşünmek istiyorum Wishmaster, uzlaşmacı, tartışmadan kaçınan biri gibi gözüküyorsun. Ama Noyan hakkındaki yorumların gerçekten çok endişelendirici abi. Yüzüne tükürse 2 dakika sonra özür dilese, önemli değil abi kurudu zaten diyeceksin gibi geliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Konunun adamlıkla falan alakası yok. Evet uzlaşmacı ve naif biriyim, tartışmalarınızı yersiz buluyordum. Noyan'a karşı da özel bir sempati/şefkat duymuyorum. Buradaki tepkileri abartılı sürü psikolojisi olarak görüyordum. Bazı insanların şahsi ve haklı sebepli nefretleri varmış. Bunlardan haberim yoktu. Haberim oldu. Zaten çağırdığım için pişman da oldum. Uzatmanın manası yok. Patinin itibarını yerlebir etmedim yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada, en son ben noyanla facebook'tan konuşmuştum. dedim noyan ben seni forumdakiler gibi değilde doğru düzgün anlamak istiyorum. nasıl biri olduğunu merak ediyorum. diye gece yarısıydı cevap attı bi defol çekmeler sen de beni onlar gibi yargılıyorsun anlamıyor muyum zannediyorsun git başka yerde troll çek falan. neyse tamam dedim kusura bakma görüşürüz. yarında erken kalkıcam tamam hadi görüşürüzle geçiştirdim. uzlaşıcak bir tip değil bence.
Sosyal ağlarda paylaş

Paşa Dö la Pompa yarısını kırışırsak ben getırırım sana taş abla
akjaskjsa
AHAHAHAHAHAHAH
YARILDIM AMK YAAA
AHAHAHAHAHAHAHAHAHA

Paşa Dö la Pompa ezik nerdler bu iletiyi okuyorsanız daha ucuza hallederım ben işinizi
ahahahahahahahahahaha
pompa garantili
ahahaha
pesemenkte oldum bu yaştan sonra amk
AHAHAHAHAHA

Paşa Dö la Pompa senin yuzunden ekrana tükürdüm olm yaa

Paşa Dö la Pompa hala gulurorum lan

Şu benim başıma gelse fırtına gibi eserim hepsinin içinden geçerim, sen diyosun ki özür diledi.

Uzlaşmacı sevimli adam olmakla karaktersiz ezik adam olmak arasında çok fark var. Bu adamın bunca hakaretine rağmen, özür dilediğinde okey abi problem değil diyorsan benim kitabımda karaktersiz ve eziksin abi kusura bakma.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...