Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Böyle bir şehirde nasıl yaşıyorsunuz?

Anhora

Öne çıkan mesajlar

-Crawler- said:

Sahte para veya boş zarf verince daha da bileniyorlar söyliyeyim. Ve yediğiniz küfürün haddi hesabı yok haha

Herhangi bir şekilde önümü kesip aracıma zarar veriyorsa onun yediği küfrün hesabı yok zaten baştan?

Valla sahte parayla falan ümit vermeye karşıyım ben, yapabilsen şiddet en iyi çözüm de o hep olmuyo işte. Hele bi de böyle mutlu günde falan tatsızlık çıkması ayrı dert.
Sosyal ağlarda paylaş

ginaly said:

istanbulda 200 kişilik yemekli düğün bütçesi ile romada falan konsoloslukta 70 kişilik düğün yapabiliyorsun.

bunun barcelona'da evlenelim planına şahit oldum 1. dereceden. olay Sheraton'da ankaranın bağları çalarak bitti haberin olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

ginaly said:

ben düğün yapacak olsam hayatta türkiyede bu zahmete girmem.
bir gün oturup hesapladık,
istanbulda 200 kişilik yemekli düğün bütçesi ile romada falan konsoloslukta 70 kişilik düğün yapabiliyorsun.

almanyadayım. burada mitfahr diye bi sistem var bi keresinde bi çifte denk geldim. çok cana yakındılar anlattılar. yeni evlenmişler düğüne 50 kişi davet etmişler. tüm masraflar dahil (resmi nikah + kokteyl + vs..) 2500 euro ödemişler. ayrıca düğün tarihi bir kalede olmuş hakkaten resimleri gördüm bildiğin kale. günlük kirası 70 euro. kafayı yersin.
Sosyal ağlarda paylaş

polisi arasan hiçbir şey yapmaz , hatta polisin yanında olsa kafasını çevirir. kanıksamışlar bir şey yapmaya yapmaya.

ama karşılık versen her halükârda haksız çıkarsın , kafalarına sopayı geçirsen yanında polis arabası spawn olur, mendil satan gariban çocukları dövmüşler amirim :( derler.
Sosyal ağlarda paylaş

KidLazer said:

almanyadayım. burada mitfahr diye bi sistem var bi keresinde bi çifte denk geldim. çok cana yakındılar anlattılar. yeni evlenmişler düğüne 50 kişi davet etmişler. tüm masraflar dahil (resmi nikah + kokteyl + vs..) 2500 euro ödemişler. ayrıca düğün tarihi bir kalede olmuş hakkaten resimleri gördüm bildiğin kale. günlük kirası 70 euro. kafayı yersin.

Saatlik olmasın o? Yanlışın var sanki.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...