Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Böyle bir şehirde nasıl yaşıyorsunuz?

Anhora

Öne çıkan mesajlar

izlerken inanılmaz sinirlendim. o an içerdeki adam da muhtemelen sikerim hasarını katil olmaya değmez diye düşünmüştür. taşlı elemanın beyni zaten ölmüş insen ağzını gözünü kırarsın. da bu canlıları öldürünce bi de kabahatli oluyorsun. iyi ezmemiş adam.
Sosyal ağlarda paylaş

Kimse sesini çıkartmıyor. Geçen gün yine denk geldi, gelin damat kılığına giren muhabirlerin çektiği bahşiş terörü haberini izledim. O kadar çok olmaya başladı ki. Sadece arabası olana da değil, biraz iyi giyimli olanlara da saldırıyorlar. Polisler de çekirdek yiyorlar.

Edit: imla
Sosyal ağlarda paylaş

Liebe said:

3 hafta sonra nikahım var lanet kadıköyde nikah. nikah salonunun etrafına resmen çember kurmuşlar onlardan habersiz kimse geçemiyor. bişi vermezsen arabanın ağzına sıçıyorlar geçen sene arkadaşımın arabasını çizik içinde bıraktılar

1 ak-47

1 red cross

2 flash

1 he grenade

go.
Sosyal ağlarda paylaş

Liebe said:

3 hafta sonra nikahım var lanet kadıköyde nikah. nikah salonunun etrafına resmen çember kurmuşlar onlardan habersiz kimse geçemiyor. bişi vermezsen arabanın ağzına sıçıyorlar geçen sene arkadaşımın arabasını çizik içinde bıraktılar

ben üsküdar evlendirme dairesine gitmiştim sahil yolundan öyle arabanın üstünde 3 tane piç sürükledim resmen katil ederler adamı inmiyorlar 60-80km hıza çıktım yine banamısın demediler sdfs
Sosyal ağlarda paylaş

bir cok kişi suanda gelin arabası yapmadan süslemeden evlenmeye basladı suanda 3 tane tanıdıgım zaten yurtdısında konsoloslukta evlendi. Aslında kendi ayaklarına sıkıyorlar bir sonraki adım burda yazdıgı gibi bodyguard tutmak bir araba daha olacak içinde 3-4 kişi paketleyip koyacaklar işte
Sosyal ağlarda paylaş

Liebe said:

biz arabanın kaputta bi cocukla ziverybeye kadar geldik
orda zarf verip kovaladık
1 dolarlıkz arfları hazırla
bide arabayı susleme
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...