Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

CSGO Lounge #2

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

Emre333 said:

Tori said:

k1nJo said:

yanılmıyorsam kioshimanın şüpheli 1-2 gifi vardı sadece pozisyonları hiç hatırlamıyorum.
buna karşı flusha ve olofun giflerini toplasan film yaparsın.

kaldı ki bunların hepsini bi kenara bıraksak, bu dreamhackte bile flushanın yakalandığı bi ton pozisyon var.
iyice cıvıttı artık yarın da .mına koyar büyük ihtimalle.

yapılmış sdfssdf

http://www.reddit.com/r/GlobalOffensive/comments/2nqrm2/honorless_fnatic/

bu kadar da noob olunmaz direk zorlama cıkmış şu giflerin çoğu. dikkat edin zaten kartal ve aşağısı bunlara hile diyor.

hayır insan derki madem duvar içinde bile kitleniyor o zaman neden flusha yı taşıdılar dün? sadece duvar içinde mi çalışıyor dfsg

2 tanesinde %100 var, diğerleri zorlama.
+pronaxınki baya şüpheli. karşısındaki zıplıyor evet ses çıkmış zaten onu anladık. ama mouse hareketlerine dikkat etmen lazım tek hamlede kafaya kilitlenip crossu aynı pozisyona 2 hamlede alabilmesi falan ve hack yoksa 4v2'yken madem taramıycaksın niye adama doğru aim alıyosun? adamlar zaten aimi aimden çok wallhack olarak kullanıyor bilgi amaçlı.
son sorun da çok saçma adam dust2de 1. cache'de 3. oldu. öyle bi taşıma söz konusu değil.

edit: ha bir de ek olarak kartal ve aşağısı argümanın da yersiz. senin kartal üstü olman kartal ve aşağısının oyunu senden daha az anladığını göstermez. senden daha iyi olan bir sürü streamer ve pro oyuncu da flushanın hack olduğunu düşünüyor, aynı mantıkla senin de ne söylediğinin önemi yok o zaman.
Sosyal ağlarda paylaş

seninle artık düşmanız ahah.

bide bunlar neden klavyeleri çapraz koyuyor?

yani zor olmaz mı? pade yer mi açıyorlar anlamadım?

daha rahat sanırım denedimde, bugünde bir şey öğrendim 40 dolar karşılığında.

infernoyu navi alır sonraki map mirage olursa karambitime kavuşurum ^^
Sosyal ağlarda paylaş

Lectre said:

monitöre çok yakından bakıyorlar, onunla alakalı olabilir.

LAN turnuvada nasıl hack açıyorlar hacılar, bunu biri anlatabilir mi?
Sosyal ağlarda paylaş

abi ben bu kionun yaptığı hiç bir şeye güvenmiyorum artık eyv hack yoktur belkide mag7 ile el aldı, nbk zaten nerede bir kritik round var giriyor 2-3 alıyor çıkıyor, bunların hepsi çok iyi oyuncular eyvallah ama bilemedim yani insan rahatsız hissediyor şu son olaylardan sonra.
Sosyal ağlarda paylaş

Lectre said:

abi cidden o smoketan awp killer falan...

sonraki map dustmış bunu navinin alması lazım.

o smoke awp kill bence %99,9 şans, zaten 4v1 (veya 3v1 tam şey yapamadım), bombayı kurmuşlar yani hack kullanıyor olsan niye böyle devasa bir avantajının olduğu roundta bu kadar açık belli etmek isteyesin ki.
Sosyal ağlarda paylaş

S-H said:

Lectre said:

monitöre çok yakından bakıyorlar, onunla alakalı olabilir.

LAN turnuvada nasıl hack açıyorlar hacılar, bunu biri anlatabilir mi?

Bilgisayarın İnternet'e bağlı olması yeterli. Steam workshop üzerinden acıyorlar hileyi.
Sosyal ağlarda paylaş

smoke killerin yarısı gotv bug'ı, adamların ekranında aynı görünmüyor çoğu zaman smokelar. gaza gelmeyin hemen vac mac diye.

bet yapmak için skin arıyorum bu arada, skinlerini paraya çevirmek isteyen arkadaşlar varsa cslounge fiyatının %90-%95'ini veririm. 25-60 dolar arası skinler arıyorum, özel mesajla dürtebilirsiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

k1nJo said:

Emre333 said:

Tori said:

k1nJo said:

yanılmıyorsam kioshimanın şüpheli 1-2 gifi vardı sadece pozisyonları hiç hatırlamıyorum.
buna karşı flusha ve olofun giflerini toplasan film yaparsın.

kaldı ki bunların hepsini bi kenara bıraksak, bu dreamhackte bile flushanın yakalandığı bi ton pozisyon var.
iyice cıvıttı artık yarın da .mına koyar büyük ihtimalle.

yapılmış sdfssdf

http://www.reddit.com/r/GlobalOffensive/comments/2nqrm2/honorless_fnatic/

bu kadar da noob olunmaz direk zorlama cıkmış şu giflerin çoğu. dikkat edin zaten kartal ve aşağısı bunlara hile diyor.

hayır insan derki madem duvar içinde bile kitleniyor o zaman neden flusha yı taşıdılar dün? sadece duvar içinde mi çalışıyor dfsg

2 tanesinde %100 var, diğerleri zorlama.
+pronaxınki baya şüpheli. karşısındaki zıplıyor evet ses çıkmış zaten onu anladık. ama mouse hareketlerine dikkat etmen lazım tek hamlede kafaya kilitlenip crossu aynı pozisyona 2 hamlede alabilmesi falan ve hack yoksa 4v2'yken madem taramıycaksın niye adama doğru aim alıyosun? adamlar zaten aimi aimden çok wallhack olarak kullanıyor bilgi amaçlı.
son sorun da çok saçma adam dust2de 1. cache'de 3. oldu. öyle bi taşıma söz konusu değil.

edit: ha bir de ek olarak kartal ve aşağısı argümanın da yersiz. senin kartal üstü olman kartal ve aşağısının oyunu senden daha az anladığını göstermez. senden daha iyi olan bir sürü streamer ve pro oyuncu da flushanın hack olduğunu düşünüyor, aynı mantıkla senin de ne söylediğinin önemi yok o zaman.

sorduğum global herifler rastlantı diyor, buradan cıkarım yaptım. siz eziksiniz demiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...