Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

CSGO Lounge #2

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

S-H said:

Desqpio said:

midesiz herifler ya. sinir oldum akşam akşam.

bu arada dignitas vs navi maçından sonra açıklanacakmış resmi karar.

açıklama yapıldı mı?

"NBK- ‏@LDLC_NBK

Decisions will take HOURS to be fixed. Admins are going _now_ to try out the "bugs". We're being sent to the hotel waiting for a text message."
Sosyal ağlarda paylaş

Kurallara göre LDLC'de aynı bug'ı kullanmış durumda tek taraflı bir şey yok. LDLC'nin kamyon üzerine çıkıp yaptığı boost pixel walking değil ama transparanlık konusunda kuralı bozuyor benzer şekilde. Yanlış görmediysem roundların neredeyse hepsinde bu boost ile aşağı baktı onlar da - kill almasalar da. Ayrıca fnatic'in yaptığı boostun farklı açıdan versiyonlarında alttaki oyuncunun ayağı net olarak kenara basıyor duvara bakar şekilde durduğunda. (acayip net bir gif ve görüntü var, linki kaybettim bulamıyorum lel) Sağa sola döndüğü zaman havada gibi gözüküyor. Ortada tam net bir pixel walking yok. Nette haritanın editörle açılmış halinde düz duvar gözüküyor ama oyuncular editörle açıp kontrol etme yükümlülüğü altında değil yani Valve ve harita yapımcısının sorunu o. Ha şu mesela net pixel walking : Tık . Aynı maçtan alınmış bir görüntü bu. Bu mesela kurallara göre direk o roundun LDLC'ye verilmesi gerektiğini söylüyor ama maç tekrarlanacağı için 12-3'den etkisi yok kabul edilmiş. Ayrıca 2. boost Nip tarafından'da kullanılmış durumda. fnatic'in yaptığı boostun çok daha efektif olması kuralları değiştirmiyor ayrıca, kurallar net.

Ben kararın yüksek oranda doğru olduğunu düşünüyordum, 13-2 den tekrarlanacak diye anlamıştım, baştan alınacakmış. Karar şimdi fnatic lehine olmuş işte.

Edit 2: LOL maç baştan oynanacakmış. O zaman işler değişir. Madem kurallara göre konuşuyoruz, takımların boost yaparak aldığı roundların düşülmesi lazımdı, nette yazdığına göre LDLC fnatic gibi her round boost yapmamış.

Edit : Görüntüyü buldum. Tık
Sosyal ağlarda paylaş

ldlc'nin yaptığı boostu overpasste oynayan her takım yaptı ki zaten bi sıkıntısı yok onun.
t base'e herhangi bir transparanlık da verdiğini düşünmüyorum silahla hayvan gibi zoom yapmayınca.

fnatic hem aim kullanıp hem mapin bokunu çıkardı yetmezmiş gibi bi de yağ gibi üste çıkmaya çalışıyorlar ldlcnin yaptığı şeyi gösterip. bu kadar çirkef bi takım, gerçekten inanılmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

yanılmıyorsam kioshimanın şüpheli 1-2 gifi vardı sadece pozisyonları hiç hatırlamıyorum.
buna karşı flusha ve olofun giflerini toplasan film yaparsın.

kaldı ki bunların hepsini bi kenara bıraksak, bu dreamhackte bile flushanın yakalandığı bi ton pozisyon var.
iyice cıvıttı artık yarın da .mına koyar büyük ihtimalle.
Sosyal ağlarda paylaş

k1nJo said:

yanılmıyorsam kioshimanın şüpheli 1-2 gifi vardı sadece pozisyonları hiç hatırlamıyorum.
buna karşı flusha ve olofun giflerini toplasan film yaparsın.

kaldı ki bunların hepsini bi kenara bıraksak, bu dreamhackte bile flushanın yakalandığı bi ton pozisyon var.
iyice cıvıttı artık yarın da .mına koyar büyük ihtimalle.

offline turnuvada nasıl hile açabiliyorlar?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...