Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Counter-Strike: Global Offensive #6

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

AtlaraFisildayan said:

Ahaha sana da mi soylendi birileri bu nefretin nerden geliyor bana karsi.

Competitive, rekabetci. Su konsepti anlamaya calis. Ayrica dg 128 de direk nokta atisi gider diye birsey yok. Oyle olsa pro maxlar dg vs dg olur.

Rutbe atlayamamaktaki sebep bizim eksiklerimiz, daha iyi olanlarimiz da bunu digerlerjne soyleyerek yardimci olmaya calisiyor.

kimse söylenmedi, nefret ettiğimden de değil.
ama sslerde küfürler görüyorum, sürekli rage yaptığından bahsediyosun; ben de sana diyorum ki bunların sana veya takımına faydası yok.

ben league of legends oynarken senden daha fazla rage yapıyordum emin olabilirsin.

gereksiz bilgi

orada promotion serileri falan oluyor çünkü hepten kafayı yiyorsun kaybedince veya lig düşünce. ceyhunla falan skypelıyorsanız ona sor daha iyi anlatsın.
1 kere uyarı 1 kere de chat restriction aldım ve sonra anladım ki rage yapmanın ne bana ne takıma herhangi olumlu bir getirisi yok.

128'de nokta atışı tabi ki yok ama bunu söylediğin için 128'de şimdiye kadar oynamadığını düşünüyorum, en azından farkı anlayacak kadar oynamamış olmalısın bunu söylüyorsan.
kaldı ki tek deagle'a yansıyan bir şey değil niye pro maçlar dg vs dg olsun? ama şu bir gerçek ki en verimli etkiyi deagleda yapıyor. 128'de, 64'e oranla çok daha fazla zaman geçiren biri olarak rahatça söyleyebilirim bunu.

son olarak, evet, haklısın ama söylemek başka rage yapmak başka.
tabi ki senin kadar iyi olmayanlara yardımcı olacaksın ama bunu rage ile yapma, konunun özeti bu.
Sosyal ağlarda paylaş

kutu açmak hamallık,trade yapın o keylere kutulara verceniz parayla

edit :
Namessar said:

kavgasini yapacaginiza bana da ogretin lan rutbe nasil atlanir :p

tek girmicen abi :D tek girince işin şansa kalıyo,mic basmıyan adamlar gelirse bide hele off hepten yandın 0 info 30 round çekilmiyo adama saç baş yolduruyolar
Sosyal ağlarda paylaş

GONDARCENGIZ said:

edit :
Namessar said:

tek girmicen abi :D tek girince işin şansa kalıyo,mic basmıyan adamlar gelirse bide hele off hepten yandın 0 info 30 round çekilmiyo adama saç baş yolduruyolar

radar diyoruz hocam radar..

oyun veriyor sana infoyu zaten.

ha tabi haklısın infosuz oynanmıyor ama solo giriyorsanda radarı takip edersen bunu kapatabiliyorsun bir nebze, çünkü ally'ın görüş alanına girdiğinde sende mapte görüyorsun ateş etmesine falan gerek yok.
Sosyal ağlarda paylaş

-Crawler- said:

http://www.youtube.com/watch?v=_QB9orsVChM

Şöyle sabit fps'i nasıl alıyorlar acaba, hangi donanımla ve hangi çözünürlükte? 299'dan aşşağı nadir düşüyor. Turnuvalardaki makinaların speclerini araştırdım baya ama bilgi bulamadım hiç

i7 işlemci
4 gb ekran kartı
16 gb ram
Sosyal ağlarda paylaş

GONDARCENGIZ said:

edit :
Namessar said:

trade derken
trade contract ?
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

bu sıçtımın oyununu neden competive oynamadığımı bir kez daha iyice hatırladım ya cidden

bugün hep kıtanın en rezil mal annesizleri bana denk geldi tahminen. en son oyunda paso TK atıp, elimdeki AWP'yi alan bir şerefsiz vardı. Küfrettim, söylendim en son kick vote açtım bütün takım no diyince de siktir çektim yine çıktım.

Bütün gün böyle mallarla uğraşıp, uğraşmadan quit çeke çeke 24 saate çıktı cezam... hayır rank atlayamıyorum bu şerefsizler yüzünden

public çok rahattı ya... dünyanın en beyinsizleri çekilmez

ben boyle durumlarda baslarim rankine de diye trolle bagliyorum
once bi kickleyin beni diyorum kicklemiyo mallar

bicakla falan dolaniyorum, bomba bendeyse gidip ct lerin ortasina atip kaciyorum falan
arada molotof atiyorum bizimkilerin ustune

ben delircegime adamlari delirtiyorum baya da egleniyorum

16 - 0 bitiyo sonra :P
Sosyal ağlarda paylaş

HatoriKenji said:

-Crawler- said:

http://www.youtube.com/watch?v=_QB9orsVChM

Şöyle sabit fps'i nasıl alıyorlar acaba, hangi donanımla ve hangi çözünürlükte? 299'dan aşşağı nadir düşüyor. Turnuvalardaki makinaların speclerini araştırdım baya ama bilgi bulamadım hiç

i7 işlemci
4 gb ekran kartı
16 gb ram

çok iyi ekran kartı ve aşırı rame gerek yok. 1gb vramli ortalama ekran kartı, 4 gb ram ve i7 ile 300 sabit olur. source %motor 90 cpu'ya bakıyor, hayvani cpu varsa sırtın yere gelemz. tabii ilk nesil i7 değil son 1-2 yılda çıkanlardan olacak

ben hala l3 cache bile olmayan athlon x3'le oynayama çalışıom lel. param var highend pc yaparım bugün 2 tıklamaya bakar ama yeni case toplamaya (hazır kurulu almam veya kurdurtman, hepsini benim takmam lazım prensip sdf) yeni windows kurtamaya falan o kadar üşeniyomki kaç yıldır erteliom ueasdf
Sosyal ağlarda paylaş

Auril said:

Silphatos said:

esnaf senin pc bozuk çöpe at, ben 10 yıllık x3le 100-150 fps alıyom

auril sen de her şeyi lowa al, comp fps kusmuk gibi oynanır. ultra 16x aa ne lan aaaaaaaa

cozunurluk yazmayi unutmusum

2560 x 1440

çözünürlüğü de 320x240 yap, ben 2-3 yıl böyle cs oynamıştım 6.2 zamanları aads. 640-480'de 2mb s3 virge direkt yanıyordu, literally
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...