Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Counter-Strike: Global Offensive #6

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

ben de dusuk rutbeli oldugunu bildiginiz birisi bir mesaj yazdiginda karsi her iki mesajindan birisi boburlenmek olan ve 'calis sizin de olur' mealinde dolasan sizlerden sIkIldIm.

su forumda iyi oynadigini bildigim, hltv den izledigim ve gordugum takdir ettigim adamlarin hic birisinin (silph, aiko vs) boyle mesajlari olmuyor. hep ayni adamlarda bu tavirlarda yogunlasiyoruz.

daha ogretmek ister misiniz bana oyunu? ornegin smoke u basili tutup bekleyip falan mi atayim? anlatacak var mi?
Sosyal ağlarda paylaş

Namessar said:

ben de dusuk rutbeli oldugunu bildiginiz birisi bir mesaj yazdiginda karsi her iki mesajindan birisi boburlenmek olan ve 'calis sizin de olur' mealinde dolasan sizlerden sIkIldIm.

su forumda iyi oynadigini bildigim, hltv den izledigim ve gordugum takdir ettigim adamlarin hic birisinin (silph, aiko vs) boyle mesajlari olmuyor. hep ayni adamlarda bu tavirlarda yogunlasiyoruz.

daha ogretmek ister misiniz bana oyunu? ornegin smoke u basili tutup bekleyip falan mi atayim? anlatacak var mi?

oyunu öğretmek ya öğrenmenin tam olarak hangi kısmı birilerini aşağılama ya da böbürlenme olarak görülüyor?

ulan keşke birisi öğretse diye gördüğüm her yüksek rütbeliye "ne önerirsin" diyorum rank atlamak, oyunu geliştirmek için. kurtulun biraz bu tip şeylerden.

kimseye bir şey söylemeyelim, yardım isteyene öğretmeyelim o zaman. bundan sonra ne trading ne oyununuz hakkında tek kelime yazarsam adam değilim.
Sosyal ağlarda paylaş

Emre333 said:

Lectre said:

GONDARCENGIZ said:

kutu açmak hamallık,trade yapın o keylere kutulara verceniz parayla

edit :
Namessar said:

kavgasini yapacaginiza bana da ogretin lan rutbe nasil atlanir :p

tek girmicen abi :D tek girince işin şansa kalıyo,mic basmıyan adamlar gelirse bide hele off hepten yandın 0 info 30 round çekilmiyo adama saç baş yolduruyolar

radar diyoruz hocam radar..

oyun veriyor sana infoyu zaten.

ha tabi haklısın infosuz oynanmıyor ama solo giriyorsanda radarı takip edersen bunu kapatabiliyorsun bir nebze, çünkü ally'ın görüş alanına girdiğinde sende mapte görüyorsun ateş etmesine falan gerek yok.

bak info nasıl olur söyleyim sana, sonra grupça girdiğinizde nasıl rank atlarsınız öğrenin.
bunu yapan Hsyn diye bir arkadaşım vardı, adam çift keleşken şu an global olmak üzere.

mesela bu Hsyn ölüyor diyelim, bırakmıyor oyunu. 2vs1 kaldık diyelim, ikimizi de yönlendiriyor ekranlarımıza bakarak. diğerinin çatışırken veremeyeceği infoyu verip roundı almanı sağlıyor. tam çıkman gereken zamanı vs söylüyor. bunlar önemli.

ayrıca B de 4 ayak sesi duysan bunu "radarla anlatmak" gerçekten büyük hata olur.

hsyn ile arkadaşları schneider'in streamde denk gelmişti. baya
dövmüşlerdi hatta adamı. ama chatten küfür falan ettiler adama niye anlamadım. ben böyle aptal insanlar oyunu beceremeyince karşıya saldırıyorlar sanıyordum düşük ranklerde. yukarıda da aynı mallık devam ediyormuş.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...