Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Overwatch

Cuce

Öne çıkan mesajlar

Cuce said:

paradoksalkedi said:

[video]https://www.youtube.com/watch?v=yt-hXFTWfeo?feature=oembed" width="459">

WTF? Bu oyun böyle oynanıyor muydu ya

bizde bnole oynıyak lan

Ben genji oynamama kararı aldım bu videodan sonra.

Yalnız şaka maka şu oyun esportsta tutarsa acayip zevkli maçlar izleriz gibi. Bu kadar mastetlanabilecegini bilmiyordum ben
Sosyal ağlarda paylaş

Lopeth said:

İlk defa girdim de. Engineeri aynen almışlar sanki, bana mı öyle geldi yoksa?

Çıkmadan önce TF2'yi kopyalayıp süsleyecekler dediğimde Blizz fanboyları burada topa tutuordu beni. Getirdikleri payload bile TF2 yani ahaha. Engineer aynı, Sniperın çalışma mantığı ve silahlarını da 2'ye bölüp hanzo ve widow çıkmış, demoman/junkrat, medic mercy, hwguy d.va, üstüne biraz HotS ve Titan malzemesinden cilalama. Ammo, fall damage gibi kısımları çıkartıp iyice easy modea alıp tam herkesin rahat oynayacağı bolca süslü hali ile piyasada, oyun süreleri de 10 dk fazla focus olamayacak keyjulite için uygun.

Tüm bunlara rağmen hala da eğlenceli çünkü alternatifi yok, cilalan kısımlar kendini oynatıyor, muhtemelen turnuvalarda maçları izlemesi farklı setuplara müsade etmesi bakımında da eğlenceli olur. Alıp almamak konusunda kararsızım çünkü keyjul adam ile maç yapmaya çalışmak, benim gibi tatkik ile kazanmaya çalışarak oynayan, TFC'ye competetive olarak bir dolu turnuva, lig ile asgari 10K+ saat gömüp, TF2'ye de neredeyse sadece competetive maç ya da aim training atmaya giren bir insan için gerçekten baya frustration körüklüyor. Ranked sisteminin ilk başta açık olmayacak olmaması da ayrı bir muamma.

TF2'yi idle sunucuda item düşürme çöplüğüne dönüştürüp bir mm sistemini senelerce koymayıp, arka plana atan Valve'ı da Thor bildiği gibi yapsın. Her oyunun skini getirip koymak dışında, competitive kısmında TF2'ye CS:GO'ya verdikleri emeğin çeyreğini gösterseler şimdi hala aktif oynuyor olan bir ton insan olurdu.
Sosyal ağlarda paylaş

ya oynarken eğleniyorum baya TF 2 den çarpıp güzel bir casual play oyun yapmışlar maçlar kısa da, alışması vs basit falan. ama parasını hakediyor mu: bence hayır. free to play olacak bir oyun bu bence yani. hele ki o paraya "computer says no". blizzard ben almıyorum diye üzülmez tabi de şuna o kadar para vermeyi düşünmüyorum. ha ama eğlendim mi? evet eğlendim orası kesin.

EDIT: ha f2p olsaydı leş bir kommünitisi olacaktı diyor olabilirsiniz o sav ı kabul edebilirim. ama yine de benim için no
Sosyal ağlarda paylaş

bende 2-3 gün kesintisiz oynadım. oyun denildiği gibi çabuk sarıyor. skill based ve multi olmasından dolayı benim sevdiğim tür ama content çabuk bitiyor. tüm karakterleri anlamak ve keyfini almak belki 8-10 saat sürer. bu saaten sonra belli karakterlerde gelişmek için bol bol oynamak lazım tf2 gibi. oyunların steam fiyatları gibi 50-60 tl seviyelerinde olsa alınır. madem skin satıcaksın ya fiyatı ucuz tut yada free to play yap. bu fiyata olmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

Beta bitiyo 2-3 gün toplam 4-5 saat kadar oynamışım. cogunluklada sizle oynadım zaten. karakterler skiller vs güzel ama ultilerin cogu cok op bence, stun freeze gibi ultiler oyuna daha cok yakışıyor dmg burst olanlara göre. auto-aim gibi şeyler gercekten cok saçmalık : D

competitive kuralları ne olucak bilmiyorum ama bana kalırsa pickler sabit kalmalı maç boyunca ve her takımda bir adet re-pick hakkı olmalı
dota gibi pick-ban olmalı maç başı, o zaman stratejik birşeyler cıkar
, dva, mei, lucio, zeynatta gibi herolar harici cok baştan savma karakterler

denge menge bliz allaha havale etmiş görünüyor. open beta yapmasaydı çatır çatır satarlardı oyunu ama şimdi bilmiyorum millet sevdimi sevmedimi. belli bi hype sonrası oyuncu sayısı azalır diye düşünüyorum. public böle MM ne olur bilmiyorum
Sosyal ağlarda paylaş

aente said:

Lopeth said:

İlk defa girdim de. Engineeri aynen almışlar sanki, bana mı öyle geldi yoksa?

Çıkmadan önce TF2'yi kopyalayıp süsleyecekler dediğimde Blizz fanboyları burada topa tutuordu beni. Getirdikleri payload bile TF2 yani ahaha. Engineer aynı, Sniperın çalışma mantığı ve silahlarını da 2'ye bölüp hanzo ve widow çıkmış, demoman/junkrat, medic mercy, hwguy d.va, üstüne biraz HotS ve Titan malzemesinden cilalama. Ammo, fall damage gibi kısımları çıkartıp iyice easy modea alıp tam herkesin rahat oynayacağı bolca süslü hali ile piyasada, oyun süreleri de 10 dk fazla focus olamayacak keyjulite için uygun.

Tüm bunlara rağmen hala da eğlenceli çünkü alternatifi yok, cilalan kısımlar kendini oynatıyor, muhtemelen turnuvalarda maçları izlemesi farklı setuplara müsade etmesi bakımında da eğlenceli olur. Alıp almamak konusunda kararsızım çünkü keyjul adam ile maç yapmaya çalışmak, benim gibi tatkik ile kazanmaya çalışarak oynayan, TFC'ye competetive olarak bir dolu turnuva, lig ile asgari 10K+ saat gömüp, TF2'ye de neredeyse sadece competetive maç ya da aim training atmaya giren bir insan için gerçekten baya frustration körüklüyor. Ranked sisteminin ilk başta açık olmayacak olmaması da ayrı bir muamma.

TF2'yi idle sunucuda item düşürme çöplüğüne dönüştürüp bir mm sistemini senelerce koymayıp, arka plana atan Valve'ı da Thor bildiği gibi yapsın. Her oyunun skini getirip koymak dışında, competitive kısmında TF2'ye CS:GO'ya verdikleri emeğin çeyreğini gösterseler şimdi hala aktif oynuyor olan bir ton insan olurdu.

wow'u da biraz eq biraz wh alıp kendi warcraft dünyalarıyla max cilalanmış şekilde sundular.

adamların bu yönünü seviyorum ben. başkalarının süper düşünüp satamadığı sistemlere ayar çekip milyonlara ulaştırıyo herifler.

wellplayed
Sosyal ağlarda paylaş

Boneslark said:

6x aynı hero ilk başta afallattırıyor ama counterı var genelde, tankları reaper parçalıyor mesela.

yok sonra dövdük zaten de paso değiştirdiler o altılıyı her defasında, iğrenç bir oyun oldu. oyun iğrençliğe bayağı müsaade ediyor yani.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...