Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Overwatch

Cuce

Öne çıkan mesajlar

ya o kadar rahat counterlayabilirsin ki 6 tane aynı heroyu.

öle geyiine ben çok karışaştım aynı hero setupına. Genelde ilk etapta oha ne oluo lan diip bi wipe yiosun. Sonra heroları değiştirip adapte oluosoun gg oluolar.

6 tane torbjörnü 2 genji alır teker teker diğerleri işine bakarken.
Sosyal ağlarda paylaş

bastion hem iyi, hem keyifli. ne nerf lazım ne de sıkıcı. herkes devamlı uçmak kaçmak istemiyor, kimisi de defansif oynamak istiyor yani keyifler farklı. tam benlik char olmuş lol. dedicated bastion oynayınca zaten 40 çeşit counter'ını deneyim ediyorsunuz, korunmuyorsa zaten özel counter'a bile gerek yok. uzaktan sıkıp iniyor. arkasından dolaşabilen, üstünden uçan tonla char var zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

Bastion'ın önüne Reinhardt shieldi, arkasına Mercy heali falan gelmediği ve böyle üst kattan falan sana bakarken yakalanmadığın sürece çok sıkıntıya soktuğu bir durumu yok. Uzak mesafe için, Hanzo, Widow, Pharah, yakın mesafede Genji (Açık ara en iyi close combat counterı E'si sayesinde), Mcree (stunlarsa direk kesiyor), yine üstüne Shift ile gelen Reinhardt ve Tracer gibi counterları dolu zaten. Mortis'in dediği doğru yakınmalar sadece aynı yerden, aynı şekilde 40 kere üstüne koşan açık beta oyuncularının sesleri gdgfjhk.
Sosyal ağlarda paylaş

abi discord :(

önce benim sesim gitmemeye başladı
sonra kanala yeni katılan kişiyi duymamaya başladım
çıkıp girdim, sadece son katılanı duyabiliyodum
tekrar çıkıp girdim, son katılan+mortisi duyabilir hale geldim geri kalan 3 kişinin sesi hiç gelmiyodu
e son oynadığım oyun haliyle saçma sapan bişey oldu benim için
mis gibi ts varken niye icat çıkardınız sdf
Sosyal ağlarda paylaş

Revangelis said:

abi discord :(

önce benim sesim gitmemeye başladı
sonra kanala yeni katılan kişiyi duymamaya başladım
çıkıp girdim, sadece son katılanı duyabiliyodum
tekrar çıkıp girdim, son katılan+mortisi duyabilir hale geldim geri kalan 3 kişinin sesi hiç gelmiyodu
e son oynadığım oyun haliyle saçma sapan bişey oldu benim için
mis gibi ts varken niye icat çıkardınız sdf

Hayatta oynamam, içinde tank olan fps mi olur ya.
Sosyal ağlarda paylaş

http://65.media.tumblr.com/4b8b6d249cfb8ff831024545a39e1c7b/tumblr_nkoesf4bpj1sje0f8o1_500.png
http://img07.deviantart.net/214d/i/2015/187/0/7/overwatch_comic_page_2_by_coverhyphen-d904zm8.png
http://pre08.deviantart.net/36d7/th/pre/i/2014/332/1/5/overwatch_by_agustinus-d87y29g.jpg
OTP
Sosyal ağlarda paylaş

4 Reinhardt g.tg.te verip araya 1 dj 1 dmg alıp deneyin aşırı zevkli oluyor. Ta ki karşı takım roketli heroları keşfedene kadar. Attack haritalarında 6 engineer da çok zevkli oluyor fgds

Oyun sonundaki ekranda gösterdiği şey Play of the Game imiş. Player sanıyordum ben, farketmeyen varsa :P
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...