Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Overwatch

Cuce

Öne çıkan mesajlar

photographer said:

oh be birileri çıkıyor benim gibi düşünen
beleş olmalıydı beleeeeşşşş
şu oyunun diğer basit fpslerden farkı yok yapsana şunu beleş
sat kozmetikleri paralı.
Masakari said:

iki hero dışında saran olmadı. Parasının oyunu değil gibi duruyor şimdilik.

Production value diye bir fark var arada, anlamıyorum ben su belesciligi.

bi CS'in görsellerine bak bi su oyunun, kör olman lazım ne kadar para harcandıgını görmemek için.
Sosyal ağlarda paylaş

60 euro pahalı evet ama blizzard oyunları hep öle pahalı oluyor o yüzden ben ilk anons ettikilerinde direkt vermiştim parayı nasılsa alacam diye. Şimdiden 3 ay oynadım bile, üzerine de baya bir süre oynarım o yüzden 60 Euro'yu çıkardı bile.

Tek merak ettiğim bundan sonra gelecek expansionları (herolar, game modelar vs. ) paralı mı yapacaklar beleş mi, eğer beleş yaparlarsa ok fakat o zaman hiç bi zaman para kazanmıcaklar kutu dışında. Oyun içi satış da yok.

Bilemedim, Starcraft da o civarda ama starcraftta ciddi bi campaign var üstüen multiplayer var. Bunda campaign de yok. Bahalım neler gelecek. Kaplan abimiz bi update eder bizi releaseden sonra
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

oyun 30 euro..

g2a dan tut cdkeys e kadar zilyon tane firma var ya, nasıl hala "nerede" diye sorabiliyonuz ki?

Aynen okurken aklımı yitirdim 110-120 tl ye origins edition var işte niye tutturdunuz 60 euro da 60 euro diye anlamıyorum ki, hayır bnet'te bile 40 euroluk versiyonu var illa oradan alacaksanız hangi dünyada yaşıyonuz layn.
Sosyal ağlarda paylaş

Mortis said:

60 euro pahalı evet ama blizzard oyunları hep öle pahalı oluyor o yüzden ben ilk anons ettikilerinde direkt vermiştim parayı nasılsa alacam diye. Şimdiden 3 ay oynadım bile, üzerine de baya bir süre oynarım o yüzden 60 Euro'yu çıkardı bile.

Tek merak ettiğim bundan sonra gelecek expansionları (herolar, game modelar vs. ) paralı mı yapacaklar beleş mi, eğer beleş yaparlarsa ok fakat o zaman hiç bi zaman para kazanmıcaklar kutu dışında. Oyun içi satış da yok.

Bilemedim, Starcraft da o civarda ama starcraftta ciddi bi campaign var üstüen multiplayer var. Bunda campaign de yok. Bahalım neler gelecek. Kaplan abimiz bi update eder bizi releaseden sonra

bikac parmak bal calarlar, beles hero falan sonra 1,5-2 seneye expension gelir paralı.
Sosyal ağlarda paylaş

Oyuna bundan sonra eklenecek bütün hero ve mapler ÜCRETSİZ olacak. Lan Kaplan bizzat video çekti bunun için söyledi. Attım daha önce buraya ben videoyu. Hero swap üzerine kurulu bir oyunda paralı hero olması saçma zaten yapamazlar. İlerde cosmetic satışı olacak büyük ihtimalle. onun dışında pve campaign getirebilirler dlc olarak çok rahat. Sadece multi üzerine kurulu bir oyun için çok sağlam lore temelleri var. Heartstone gibi yapabilirler mesela. Pve content getirirler dlc ile sadece bir hero üzerine kurulu. Alırsın ve bitirince sadece o dlcye özel skin, gesture falan kazanırsın o hero için gibi gibi. İllaki bulunur yolu sorun değil.
Sosyal ağlarda paylaş

Dediğim videoda bu işte.

said:
We have ideas for additional maps and heroes that we'd like to add to the game. We thought about this and we decided the best way to add them to the game is to patch them in as free content and not as [paid] DLC. So hopefully that alleviates some concerns that people have.
Sosyal ağlarda paylaş

utanmadan 60$'lık oyunda bir de microtransaction yaparlarsa defolsun gitsinler. sonra gaben kötü deniyor.
Esh said:

bana da aynı heroların clone olması saçma geldi.

tamam hero değişsin de 3 tane widowmaker falan alınabilmesi saçma değil mi ya

şunu görünce koptum zaten, 2 widow 2 tracer vardı takımda bir ara saldırırken. herkes sümük gibi yapışıyordu 2sn savaşıp.

dengeler süper denip sonra bastion yakınması bütün sayfa da güzel olmuş lol. süpermiş bastion bu arada, sırf onun için oynardım aslında oyunun fiyatı kendini 15 yıl önce satılıyor sanmasaydı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...