Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Overwatch

Cuce

Öne çıkan mesajlar

Dün biraz denedim, CS ile karşılaştırmak baya EFSO sıçış da, TF ile HotS arası bir şey yapmışlar işte ve gayet eğlenceli olmuş. Fazla hareketli, hafif kaoslu ama stratejisi de var gayet, biraz fazla cartoon ama o da hedef kitleye göre sonuçta.

Bir iki akşam daha oynayayım da YANCI betacıyım ben, beğenirsem belki ederim preorder.
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaştan aldım key. girdim azcık. en sevdiğim sanırım tracer.

Üstüne bir de skin çıktı. SS alamadım kendi oyunumdan ama şu resimdekinden işte.

Ultraviolet skin

http://8gmwp015fo-flywheel.netdna-ssl.com/wp-content/uploads/sites/10/2016/02/Tracer-Ultraviolet.jpg

Duracak mı release olduğunda hesaplar?
Sosyal ağlarda paylaş

anlamsız ad hominemlere gerek yok xunn. kimsenin ne kadar tournament pro olduğunu tartışmıyoruz burda. dediğim şey, FPS hiç oynamayan, dota'dan overwatch'e geçenler üzerineydi. banter felan istiyorsan çağırırsın oynarız. ötesinde saçma flaming'lere girmek olur. konuyu uzatmayalım diye sildim.
Sosyal ağlarda paylaş

barbu said:

arkadaştan aldım key. girdim azcık. en sevdiğim sanırım tracer.

Üstüne bir de skin çıktı. SS alamadım kendi oyunumdan ama şu resimdekinden işte.

Ultraviolet skin

http://8gmwp015fo-flywheel.netdna-ssl.com/wp-content/uploads/sites/10/2016/02/Tracer-Ultraviolet.jpg

Duracak mı release olduğunda hesaplar?

kendi kendime cevaplayayim. wipe geliyor releasede. gitti gül gibi skin.
Sosyal ağlarda paylaş

gereksiz uzatıyorsun xunn. gleoddyn'e söylediğim lafı üstüne mi alındın bilmiyorum ama kişisel tartışmaya çeviriyorsun olayı, o yüzden sildim.

kimsenin fps oyunlarındaki yeteneğine laf etmedim, atlayıp çıkıp "sen sanki global elite oldun da..." gibi hakaretlere başladın. cs'de global elite olunca konuşma hakkı doğuyormuş gibi tuhaf bir fallacy'e başvuruyorsun. cs'deki rank sistemi oyuncunun yeteneğini mutlak olarak yansıtan bir sistem değil. global elitelerden iyi oynayan nova, novalardan kötü oynayan global elite çok gördüm. kaldı ki şu bölümde konuşmak için csgo'da global elite olma şartı felan aramıyoruz.

onu da geçtim, bahsettiğim mevzu csgo'yla sınırlı değil, her fps dahil. normalde fps'ye elini sürmeyen ama "sırf blizzard yaptı" diye bu oyuna başlayan kişiler tanıyorum. gleoddyn'ün "körler sağırlar birbirlerini ağırlar" lafınaydı o sözüm.

daha fazla uzattıkça kişisel tartışmada tutacaksın işi, topiğe bir faydası yok benim global elite olup olmadığım. flaming için yazdıklarını düşün. banter istiyorsan çağırırsın overwatch oynarız dedim, ötesi de ilgilendirmiyor beni.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...