Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Overwatch

Cuce

Öne çıkan mesajlar

Aradığım hero yu buldum arkadaşlar.

ANA yı main yapacağım.
1 tane de başka bir rol seçeceğim (sanırım tracer olacak)

anaya bayıldım ama.. aksiyon hiç durmuyor.
Bir tane escape veya movement olsa güzel olurdu. sleep biraz gecikmeli.

ek: zaten oldum olası (mmo larda) ya hybrid oynadım yada uyuz edecek birşeyle.
Sosyal ağlarda paylaş

lfg ile oyuna giriyorsun, birlikte girenlerden birileri çıkınca yerine girenler kısıtlamaya tabi olmuyor. adamlar girdi damage aldı, 0 tankla oynuyoruz tank almak istiyorum izin vermiyor sistem. bütün hero'ları 3 grupta toplamaları da ayrı bir embesillik olmuş.

cidden hayret ediyorum bilerek mi bu kadar kötü yapıyorlar, yemin ederim su oyuna verdiğim paraya acıyorum gider path of exile'da supporter pack alırdım en azından hak eden birileri para kazanırdı.
Sosyal ağlarda paylaş

yok abi penaltı sistemi gibi bişey koymadıkları müddetçe bu oyundan bi cacık olmaz

endorse koymuşlar ama "YETEMİYOR BU" kısmı yok

ne polyannaymış bu mal jeff yahu.

endorse / critic gibi bişey daha olsaydı bari

grupları 3'e bölmekte gerçek bir amerikan gerizekalılığı gerçekten.

tank gelio heal gelio sonra 3 tane flanker seçen tip geliyor bütün oyun boyunca widow'un yada sombranın insafına kalıyoruz. BELKİ AIM iyidir de birini vurur diye.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu adam tü pis kaka gibi bir seçenek olduğunda haksız yere insanları kötüleyebilirsin. Bu durumda kimse sevmediğin bir adama endorse vermez, haliyle reputation daha sağlık artar.

Party muhabbetine gelince tracer sombralar havada uçuşabilir doğru ancak 4 kişide dps alamayacak en azından. Ya da healerın biri oyunun ortasında ben artık heal basmayacam deyip widow seçemez..

Bu oyun hiç bi zaman 4 4lük olmayacak. En azından iyileştirme yapıyorlar. İlk başlarda 6 tane hanzo alabiliyordun takıma hatırlarsanız..
Sosyal ağlarda paylaş

Seagull streamini izledim baya iyi hero inanılmaz eğlenceli gözüküyor haha çok farklı olaylar katacak oyuna

abilityleri görmeyenler için: (stylosa çok kötü oynuyor ama olsun :))
https://www.youtube.com/watch?v=gbQtbaAjjIY

edit 2: koyduktan sonra videoyu izledim de adamın beyni basmıyor ya, çözemiyor çok basit bir olayı şu yere çakılmanın (piledriver) nasıl olduğunu anlayamadı bir türlü deli etti herif.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...