Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Overwatch

Cuce

Öne çıkan mesajlar

-Deno- said:

muhtemelen daha çok hero seçilsin diye kasıyorlar, ama ana nerf'ü acımasız olmuş.

cidden competitive'de bir noktadan sonra belli hero'ları hiç göremiyorsun.

yok yine bazı dallamalar numbani atakta junk alıyo da gözün gönlün açılıyo. kalpten küfür ediyosun.
Sosyal ağlarda paylaş

Ciddi competitive oynayan takım arıyorum. Takım derken 5 kişi değil, 3-4 kişi de olsak yeter yani.

Geçen sezon 2500 başlayıp 2995'de lose streake girip delirip 2600 civarında kapattım. 2 maç attım placementlarda daha da party olmadan atmayacağım çünkü kanser.

2 maçta da 4 gold medal vardı bende ve yarısında tank oynadım. Teamplay nedir ne değildir bilmeyen adamlarla oynamaktan gına geldi.

Varsa adam arayan, birçok rol oynayabilirim. Soldier, Zarya, Roadhog, D.va, Reaper, Pharah, agresif Winston vs. oynayabilirim seve seve, duruma göre uyarım da. Arzamar#21520

not: her türlü d.va'ya şekildeki gibi teamkill verdirebilirim. (arkadaşın yayından aldım, xeşke oyun içi alaydım da shadowplay olmadı)
https://gfycat.com/SelfishFatDartfrog
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

-Deno- said:

muhtemelen daha çok hero seçilsin diye kasıyorlar, ama ana nerf'ü acımasız olmuş.

yok yine bazı dallamalar numbani atakta junk alıyo da gözün gönlün açılıyo. kalpten küfür ediyosun.

baga mi didin? baga?

Junkrat her yerde her sekilde alinir arkadaslar. Junkrat'siz bir hayat dusunulemez. Dusunulebiliyosa o sizin sorununuzdur.

Oynayan da kotu oynuyo olabilir pek tabi sdf
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

farkmaz yine 2500 başlayacaksın.

nerede başladığım önemli değil, azıcık teamplay yapabilen insanlarla çatır çutur çıkarım. solo oynanmaz overwatch bu ranklarda. voice chat kullanan, ulti bekleten sinerji kovalayan adam yok daha. zarya ulti geldi mi basıyor, gidiyor tavana atıyor sdf. çıkmaz yani solo.
Sosyal ağlarda paylaş

olm son oyunda biri aldı junk, çıktı çatıya 10 dakka tek bir yerden sıktı adam. başka hiçbişi yapmad.

üstüne diyo ki en cok dmg bende.

bravo amk objektifi kim alcak?

di said:

Esh said:

-Deno- said:

baga mi didin? baga?

Junkrat her yerde her sekilde alinir arkadaslar. Junkrat'siz bir hayat dusunulemez. Dusunulebiliyosa o sizin sorununuzdur.

Oynayan da kotu oynuyo olabilir pek tabi sdf
Sosyal ağlarda paylaş

paradoksalkedi said:

Esh said:

farkmaz yine 2500 başlayacaksın.

nerede başladığım önemli değil, azıcık teamplay yapabilen insanlarla çatır çutur çıkarım. solo oynanmaz overwatch bu ranklarda. voice chat kullanan, ulti bekleten sinerji kovalayan adam yok daha. zarya ulti geldi mi basıyor, gidiyor tavana atıyor sdf. çıkmaz yani solo.

iyi takım da gelir kötüsü de.

o tamamen şans. 6 lı girince karşıya da 6lı gelebiliyo, o yüzden gg olma ihtimalin de yükseliyo.
Sosyal ağlarda paylaş

ya tabi her oyunu alırız demiyorum da, şöyle zevkli zevkli yenilmedim de uzun süredir. 3-4 kişi çalışırız uğraşırız, çok güzel counter ulti yeriz oyunu kaybederiz yine de o kadar sinir etmez. güzel yenilmek ayrı bir şey ona lafım yok ki.

fakat defendde ana attackta d.va oynayarak 4 gold medal geliyorsa da o zevk olmuyor işte. ulan 6 kişiyiz nasıl ya oluyor insan.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...