Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Overwatch

Cuce

Öne çıkan mesajlar

bingildak said:

road ile hook tutturamıyorum baya baya. benim oynadığım zamanla şimdiki adamların arasında dağlar kadar fark var. kimse ölmüyor das. ite kaka kazandık hep.

yeni hook'a cok laf atiodum ama silahin spread'i azaltilmis ve eskisinden daha yakina cekiyor, headshot tanklar disinda herkesi olduruyor.
Sosyal ağlarda paylaş

placement'ları yaptım dün.

6 win 4 loss. loss'ların 3 tanesi yine aptal ötesi adamlara denk geldiğim için oldu. king's row'da ilk point'i verdikten sonra son point'e kadar symmetra oynayanlar mı dersin, hog ile dağlara tepelere hook atan mı dersin, setup'a bakmadan kafasına göre seçenler mi dersin.

tane tane anlatıyoruz bir de takımdaki diğer düzgün adamlarla, bak şunu almazsan şöyle olur, şunu al ki efektif olabilelim diye.

yok yok yok. sadece 1 maçı karşı takım gerçekten iyi olduğu için kaybettik.

2307 gibi cancer bir sr ile başlamış oldum. plat ile başlarım diyodum.

bireysel başarıyı da asla anlamıyorum bu ow'de. madalyalar, potg'ler uçuyor her oyunda bende, ama yine de sanki bu çok da kaale alınmıyor gibi hissediyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

E karisindaki de 4K'lik Pharah olacak. Boyle dumduz ucarak gitmez heralde, olmasi gerektigi gibi yerden gider, Widow'un burnunun dibinde havalanip cakar roketi.

Pharah illa alir diye bir iddam yok, sadece kimin nasil oynadigina gore degisir diyorum. Bir de duracagi yer bilen, durmadan degistiren ve aim'i duzgun olan widow ile ne olursan ol basetmek zor.

edit: ha bi de cevap verdigim adam konsolda oynuyo bu oyunu, o yuzden her turlu argumani gecersiz bence. :P
Sosyal ağlarda paylaş

Adam #1 mi #2 mi ne bak ama Ana gotunu kollamasa bu kadar kanser olamayacak yine. Senin benim hic sansimiz yok adamin karsisinda da, dedigim gibi herif GM ise karsisindaki de GM oluyo iste.

edit : bu arada herif benim hayatta farketmeyecegim seyleri farkediyo, uzaktaki minnacik kirmizi noktayi yakaliyo, ben yakalayamiyorum. nerden goruyo nasi goruyo anlamadim. haliyle GM league baya baya hayal gibi geliyo :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...