Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Star Craft 2 : Legacy of the Void

JrStorMesT

Öne çıkan mesajlar

Laurelin said:

oyuna laf eden yokta hikayeyi gereksiz abartmayin, broodwar zirve idi kabul sahaneydi sc1 ama sc2 direk kotu yani hikaye olarak hatta duzgun bir hikaye bile yok, metzen zaten cikti "starcraft is a story about a boy and a girl" dedi otesi yok

nerde sc1 in ozellikle broodwarin plot twistleri ve iyi yazilmis karakterleri nerde sc2 nin sigligi ve tekduze karakterleri heh

net özetlemiş işte.

sc2'nin hikayesi resmen, hacı bu burning legion, sargeras the one big bad evil hikayesi ve redemption muhabbeti tuttu, hadi uzaya uyarlayalım. modeli.

halbuki sc1 ve bw gayet kendine has bir hikayesi vardı. zergler bi kere gayet orjinaldi karakter vs. işleyişi olarak.

sc2 resmen baydı beni hots oynarken, insansı yapmak için götlerini yarmışlar zergleri. bunun tek anlamı var bence bir mmo yapma ihtimali olursa diye seçilebilir taraf olarak kalsın zergler diye kasıyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

bi halt olmadi :P

kerrigan aslinda xel naga kontrolundeymismis, restore olunca artifact ile icindeki kotuluk cikmis, kendinde diilmis filan

sonra prensin labratuarda raynorla takilirlarken hala bi nebze zergleri kontrol edebildigi ortaya cikiyor ama ustune mengsk basiyor, kacarlarken ayri dusuyor raynordan, hyperiondakilere atar yapip geri donmeye kasiyor vs ama mengsk canli yayina girip "raynor terororosunu oldurduk bugun" diyor. kerrigan aglarken yavru kedi gibi bi zergling gelio yanina sonra HURRRR DURRRR REVENGE! e bagliyor iste

sonra level kasiyor, yavas yavas tum zerglerin kontrolunu ele aliyor ki butun zergler insan gibi konusup muhabbet edebilio filan

anlamsiz suru ile missiondan sonra zeratul gelio "ben gelecegi gordum sen chosen onesin, hepimizi kurtarmak senin elinde" muhabbetleri filan, kerrigani retcon zerus gezegenine yolliyor orjinal corrupt olmamis zerglerin mekanina, kerrigan orda bir milyor yasinda herseyi bilen zergle konusuyor filan, abra kadabra rituel yapip caccoon a giriyor ve mission sonunda upgrade olmus queen of blades olarak cikiyor ama bu defa icinde kotuluk yokmusmus

sonra raynorin yasadigi haberi geliyor, gidip kurtariyor ama 1,5 oyundur "SARAAAAH :( " diye yanip tutusan raynor yine queen olmus kerrigani gorunce ergene bagliyor, oldurucem seni filan diyor ama cekemiyro tetitigi defol git diyor

kerrigan "iyi bari revenge e basladik devam edelim, artik iyi oldum ama mengski oldurmek icin gezegen isgal edip milyonlari oldurmemde sakinca yok metzen cunki corrupt olmadigimi soyledi" ye bagliyor, prens diyor vakit ver sehirdeki sivilleri bosaltalim vs, sonra kerrigan isgal ediyor korhali SUPRISE raynor yardima geliyor "bu isi bitirelim bare" diye

sonra kerrigan mengskin odasini basiyor, oldurmek uzereyken birden deus ex machina olan artifact cikiyor, fuck all button ile mengsk kerrigana hava atiyor ve iskence ediyor, seni ortamlara garanti kartim olamdan salicagimi sanmiodun dimi en zeki benim filan. sonra raynor o an odayi basiyor, mengke daliyor ve button dusuyor parcaliyorlar, sonra kerrigan mengski desiyor

yanan korhala bakiyorlar, 2 saniye bayat romantizmden sonra kerrigan revan ve exile in pesinden galaksinin bilinmiyen karanlik yerlerine dogru hakikati aramak icin bir yolculuga basliyor

the end
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...