Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Star Craft 2 : Legacy of the Void

JrStorMesT

Öne çıkan mesajlar

haa bide bütün warpgate unitelerini 2 shotlıyo, demekki işcilerede scv deilse tek atıyo, scvlerede atıyo olabilir tabi bilmiyoz. muta vodi ray falan hepsinide öküz gibi splash rangele 3 vurusta alıyo.

nası beceriyolar böle ayarsız yapmayı anlamıyorum.

hani bi abartılısını yapalım ne oluyo bakalım beta bu falan desem bile, inside betadan gecmiyomu bunlar
Sosyal ağlarda paylaş

Yok malesef gözlerin bozuk değil...

WTF IS THIS SHIT??? Hadi HotS'da yaratıcılık düşmanı skilleri gördüm üzüldüm de.. Yav SC2'den bahsediyoruz. 10 tane skill bulmayacaksınız. Hatta active olmak zorunda dahil. Mantık dahilinde bir ünite lan... Ne kadar zor olabilir??

-Terran mechi işe yaramıyor. Yeni ünite lazım.
-Uçan ST verelim.

Bravo...
Sosyal ağlarda paylaş

Liberator için çok kısıtlama getirmişler ama, sırf bu kısıtlamalar yüzünden bile dengeli hale gelmiş olabilir.

Öncelikle havadaki siege mode için upgrade gerekiyor ve bu upgrade içinde armory istiyor. Yani oyunun baya ilerisinde açılabilecek bir şey bu.

İkinci olarak siege tank gibi siege mode dönüşü sonrası range içindeki her şeye vurmuyor, sadece sizin başta belirlediğiniz alan içindeki hedeflere vuruyor. Yani biraz sağa-sola kaçan ya da liberatora yaklaşan hedef direk saldırı alanından çıkabiliyor. Saldırı alanını değiştirmek için siege modedan çık gir yapmak gerekiyor ki kafadan 3-4 sn falan sürüyor bu.

Siege mode aktifken hibir şekilde binalara saldıramıyor, yani defans binalarına falan vurmak ya da ana binayı hedefleyip indirmek mümkün değil.

Söylemeye gerek bile yok ama havaya ve yere aynı anda saldıramıyor.

Çok iyi bir defans birimi orası kesin. Ayrıca iyi kontrol edilirse mineral line için çok sağlam baskı kurabilir. Ancak oyunun başında ve hatta ortasında pek görünmeyecek olması bu mineral toplayan işçileri kesme işini çok zorlaştıracaktır. Ve mineral hattının arkasına atılan 2 tane anti-air karşısında da tamamen çeresiz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...