Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Star Craft 2 : Legacy of the Void

JrStorMesT

Öne çıkan mesajlar

Laurelin said:

protoslarr eldardan arak olmasa hani oyle yorularizda ne yazikki degil

http://static.mnium.org/images/contenu/actus/sc2/BlizzCon_2014/sc2_spear_of_adun_lotv.jpg

zaten yillardir arak suclamasi yerken gidip bole bariz arak yaparsan dalga gecer insanlar :P

Dizaynın alakası yok üzgünüm.
Sosyal ağlarda paylaş

Lectre said:

selam gençler, bende oynayayım diyorum ama manyak korelileri gördükten sonra şu saatten sonra başlasam ne anlayacam ne oynayacağım diyorum.

yani şimdi başlasak mid tier takılabilir miyiz 1 aya falan öğrenip?

bronze ligin altı yoktu galiba olsa onda takılırsın 1 ayda.
Sosyal ağlarda paylaş

Mortis said:

yok be 2-3 aya oynarsa düzgün plat olur hatta varsa yeteneği diamond olur
oralara gelmek sorun değil ondan sonra zorluk başlıyorç plat ile diamond arasında gidip gelir sürekli

O noktaya kadar full build order, timing falan ögreniyosun zaten. Yani ben öyle diamond olmuştum, zor değildi yani. Scout + build yaparak diamond olursun da sonrası öyle olmuyor işte dfgdfg.

Üstündeki adamların droplaraya yetişememeye baslamıştım en son. Bu sefer git gud zorlamak lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

Anelor said:

çok zor 2-3 ayda plat olması eğer starcraft 1 multisi falan oynamadıysa.

abi bana Cuce ve Day9 öğretti oyunu, oldum ya bir kaç ayda, gerçekten zor değil, plat hele hiç değil,

ben starcraft 1 oynamamıştım

ama şöyle bir şey oldu ben starcraft 2 e başladım , plat oldum sonra ulan bi hikaye için starcraf 1 oynayayım dedim, o sırada apm im arttı, ondan sonra diamond oldum. Ama sürekli plat a düş diamond a çık git gel takıldım bıraktım sonra çok stresli oyun :)
Sosyal ağlarda paylaş

Roqq said:

http://www.youtube.com/watch?v=uQnmfEka3vw

oyun cikmadan spoileri oyle bir bastilarki gaza getiremedi video :P aiur da ne olucagini bildigimiz icin hic supriz olmicak tipki kerriganin olayi gibi

plat filan zor artik, kendi oynadiginiz zamana kiyaslamayin. ben bile azicik oynayarak gold olmustum ki kotuyum baya yani ama farmlicak cok adam vardi o zaman. eskisi gibi oyuncu sayisi yuksek degil ve ilgi yok, o "esports" gazi gecti gitti, cogu iyi oyuncu birakti filan hani komunite cok ufaldi, oyun can cekisiyor. su ortamda yeni basliyan oyuncu anca farmlanir cunki hala oyniyanlar baya baya iyi ve kendini oyuna adamis kisiler
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...