Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Star Craft 2 : Legacy of the Void

JrStorMesT

Öne çıkan mesajlar

verdim preorderi meh, once bunu oynarim ki zaten 4 gundemi ne bittiydi heart of the swarm

BonePART said:

Fenix Hatayda şehit düşmüş. Antioch diyo

gercek fenix 1919 da sehit dusmustur, bu tarihten sonra bizlere fenix oalrak tanitilan sahis yahudi is adami yossi kohendir

BU KADAR PLASMA CANNON KULLANICAK NE VARDI?
Sosyal ağlarda paylaş

Sequo said:

bingildak said:

protoss yaratılmış en karizmatik ırklardan biri olabilir ya

adamların sinematikleri saçma sapan iyi.

Millet J. R. R. Tolkien diye geberiyor ama blizzardı da es geçmemek lazım.

Starcraft 'ın hikayesi wow dan çok daha üstün bence. Protos gerçekten inanılmaz bir yaratıcılık.

Şimdi dicekler tolkien nire blizzard nire abartıyorsun diye. Belki abartıyorum ama hayal dünyası muhteşem insanlar barındırıyor blizzardda.

http://static4.fjcdn.com/comments/+heresy+_1b71c990f68f83bd75b464eb2b0d915c.jpg

topic amma heresy yapmis ya, 40k bilmeden arak starcrafti ovmeceler filan
Sosyal ağlarda paylaş

oyuna laf eden yokta hikayeyi gereksiz abartmayin, broodwar zirve idi kabul sahaneydi sc1 ama sc2 direk kotu yani hikaye olarak hatta duzgun bir hikaye bile yok, metzen zaten cikti "starcraft is a story about a boy and a girl" dedi otesi yok

nerde sc1 in ozellikle broodwarin plot twistleri ve iyi yazilmis karakterleri nerde sc2 nin sigligi ve tekduze karakterleri heh
Sosyal ağlarda paylaş

Laurelin said:

oyuna laf eden yokta hikayeyi gereksiz abartmayin, broodwar zirve idi kabul sahaneydi sc1 ama sc2 direk kotu yani hikaye olarak hatta duzgun bir hikaye bile yok, metzen zaten cikti "starcraft is a story about a boy and a girl" dedi otesi yok

nerde sc1 in ozellikle broodwarin plot twistleri ve iyi yazilmis karakterleri nerde sc2 nin sigligi ve tekduze karakterleri heh

Wow burning crusade zamanında bu kadar dandik paket olmaz diyen sen değil miydin?

Ne kadar doğru tespit yaptığın belli oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

gamesworkshopun yolmaya calistiklari hedef kitlesi direk sequ gibi adamlar ya, bu forumda bi tau mantaya 1600$ odiyebilicek 2-3 kisi var :P

diablodada lore yokki dogru durust ki lore icin oynanan bir oyun degil zaten, bam gum yaratik kes iste item ara oyununda lore ne gezer, butun diablo lore u 10dk da anlatabiliyorsun bilale bile
Sosyal ağlarda paylaş

Sequo said:

Laurelin said:

Wow burning crusade zamanında bu kadar dandik paket olmaz diyen sen değil miydin?

Ne kadar doğru tespit yaptığın belli oluyor.

okuma sorunu olan ben diilim :P

ac oku tarihine bak sonra benim dedigim her seyi blizzardin duzeltmesine bak :P

gayet accurate o topic, isi gucu olmayip raid yapmak icin gunde 8 saat farmlayip bunun sayesinde hardcore um diyebilen neckbeardlar seviyor o donemi bitek ki 50 kere yazdim o topicde o donem playerbase de gecen muhabbetleri

2.1 raid balance degisiklikleri ve 2.3 ile efsane oldu tbc. 2.0 gayet les otesi idi resmen beta tester olarak kullandilar oyunculari
Sosyal ağlarda paylaş

ustuste rep icin ayni insancein normal modunu gunlerce farmlamak cidden yetersizleri elimine ediyordu cunki (tu) haritanin o ucundan bu ucuna getir goturleri ve dandrik gurup questleri cidden yetersizleri cikartiyordu filan, shadow labsde kitaba sag tiklayip nagranddaki demon huntera teslim etmek skillz istiyen bisidi acayip, haftalarca vial drop beklemek skillzin tepe noktasiydi filan :D

skill mekaniklerle olculur, vanilla hunter ve priest epic questleri asil skill olcen seylerdi :P benediction ile gezen priest gordumu veya rhok'delarli hutner gordumu saygi duyardin, elinde o bowla gezen hunter kite, aggro, dps ve mob AI ve oyun motoruna hakim demekti, kimseden yardim alamamayi gectim saat kurup gece kalkar spawn beklerdin
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...