Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Archeage #4

Seele

Öne çıkan mesajlar

patch gelmeden balkabağı alın fiyatları uçacak muhtemelen, daily e 10 tane lazımmış. alt karakterlere de alınıyorsa günde 40 tane alıcak millet. 11.9s altından 2.6k tane aldım dsdfg. 30s'a falan satsam mis. candy ne boka yarıyor bir fikrim yok ama

http://www.trionworlds.com/archeage/en/2014/10/21/hallowtide-has-arrived/
Sosyal ağlarda paylaş

ben keriz gibi peynir yapıyorum da, 11 gold/pack geliyo işte; 19 pack yapıyorum 3 günde. onun yerine ağaca mı dönsem acaba yine, thunderstruck'a mı oynasam bilemedim. alphada zannediyoduk ki sadece işte fırtına bulutu olan yerlerde oluyo thunderstruck da, görünüşe göre heryerde oluyomuş.

ha bi de ağaç bundle'ına düşüyo mu ki ya acaba yıldırım? ama tabi bundle daha çok yer kaplar zaten, saçma olur bundlela ekmek.
Sosyal ağlarda paylaş

Xenus said:

patch gelmeden balkabağı alın fiyatları uçacak muhtemelen, daily e 10 tane lazımmış. alt karakterlere de alınıyorsa günde 40 tane alıcak millet. 11.9s altından 2.6k tane aldım dsdfg. 30s'a falan satsam mis. candy ne boka yarıyor bir fikrim yok ama

http://www.trionworlds.com/archeage/en/2014/10/21/hallowtide-has-arrived/

şu kafaya herkesin sahip olamaması çok üzücü.

problem değil yine de. teşekkür ederim. verdiğin tavsiyeye uydum, maliyetimi çıkardım, 50g kadar kar yaptım. hala da 1k pumpkin var. daha fazla olabilirdi, gel gör ki artık ah ye item koyacak kadar param kalmamıştı. fakat yetemezdi de zaten sanırım ki, seri bir şekilde 7-8 silvera kadar düşürülmüş fiyatlar. problem değil, 6 november a kadar devam edecek. o zamana kadar akşamlarını hesaba kataraktan, sadece fiyat yükselişi görürürüz. benim amacım da, ilk gün vurabildiğim voleyi vurayımdı.
Sosyal ağlarda paylaş

ben maintenance ın son 5 dakikasına gömdüm valla. öngörüsü olmayan zengin tüccarlar, gelip 10 tanesine 3-3.5g yi gömer diye. hayır, bi de fiyatları 3g ve 3.5g arası yaptım ki, satıcılar gelip, o iki aralıkta koysun, fiyatların ağzına yüzüne sıçmasın diye. uyandım, ahyi kontrol ettim 60s-80s...

dediğin gibi eğer herkes ektiyse, 1000 pumpkin benim de elimde patladı. fakat daha erken ya. pumpkin ekenler de işte yine bir gaz diktiler tahminimce. onun da azalabilitesi var.

move speed, loot ve 500 labor veren candyleri gördüm şimdilik. o 500lükleri de kullanmayacam zaten çıkarsa falan. şimdi fiyatlar düşük de, kenarda bekletirim, seasonal itemlar sonuçta.

her neyse akşamı bekleyelim. ah fiyatları akşam bi otursun.
Sosyal ağlarda paylaş

Dei said:

ben maintenance ın son 5 dakikasına gömdüm valla. öngörüsü olmayan zengin tüccarlar, gelip 10 tanesine 3-3.5g yi gömer diye. hayır, bi de fiyatları 3g ve 3.5g arası yaptım ki, satıcılar gelip, o iki aralıkta koysun, fiyatların ağzına yüzüne sıçmasın diye. uyandım, ahyi kontrol ettim 60s-80s...

her neyse akşamı bekleyelim. ah fiyatları akşam bi otursun.

yapma be :(

yok ya o tren kaçtı artık bence. boş günümde uyku tatlı geldi, kabaklar elime patladı dsdfg

ha bi sn bende tane fiyatı 60-80s oldu bir süre sandım. yüreğime indi resmen
Sosyal ağlarda paylaş

Pekii...

Tamam betada fazla zaman bulamadım girip öğrenecek, şimdi çok daha fazla şey öğrendim kısa sürede ama tek başına ticaret de olsa çekilmiyor orası kesin. İlk zamanlardaki sıra bekleme doluluk vs biraz daha rayına oturmuştur diye düşünerek soruyorum;

şu sunucu iyidir guildimiz de var gel katıl diyebileceğiniz nereler var?

Fazla bir ilerleme sağlamış sayılmam, siler geçerim diye düşünüyorum ama bi 10 gün sonra o da zor gelecek şimdiden sorayım dedim...
Sosyal ağlarda paylaş

gg o zaman

büyük ban dalgası geldi. goldları silip, üstüne accountları da banledilerse, enflasyonda düşer bu gidişle. marianople'deki oyuncu sayısı düştü resmen lel

benim takibimdeki sürekli raporladığım land hackerların alayı offline şuan ahahah. zaten 2 tane bot kill mail geldi. normal bot adamı reportlamıyordum hep bunlara çalıştım

işte bot, land hack vs bütün bu zımbırtılar hepsi bir programda vardı onu tespit edebiliyormış artık.
Sosyal ağlarda paylaş

abi %80-90 temizlediler şuan. 10k account banlanmış. o hack dediklerin bir program üzerinden plugin şeklinde çalışıyordu. o tür programları tespit edebiliyorlar artık işte. reddite, archeage foruma bakarsan dramayı görebilirsin. milletin tası atmaya başlamıştı, sağlam darbe getirdiler helal valla

2 haftaya resmen yeni land grab olur bu gidişle ahahah

birde redditeki borderless fullscreen patchini kullanıyorsanız, scapes okayi verdi gene
Sosyal ağlarda paylaş

Fili said:

Ben de tam onu soracaktım bu ban yiyenlerin evleri arsaları ne olacak? Hemen silinmeyecek ve vergisini artık ödeyemeyecekleri için mi yıkılacak?

evet tax ödeyemeceği için silinecek ama hala grace period'a bağlı işte. direk silmeleri uzun iş olur yada banlananlara appeal için zaman tanıyorlar herhalde

ama adamlar yargılamış resmen.

said:
If anything we were too cautious in testing a new heuristic. So far, the audit says 100% accurate. These accounts are gone for good. Really nice try though.

If you were banned, it was either for 3rd party program use or one of the other half dozen types of bans we do 24/7. A gold farmer mailing someone something unsuspectingly is not a ban case.

The only legit unban case at this point is: "my account was hacked," and those we can/do verify and unban, independent of the (highly entertaining) stories people tell.

büyük ihtimal hackshield'ın kontrolünü aldılar. reddite okumuştum zaten hackshield masaüstünün screenshotını falan çekiyormuş vs. kız arkadaşınızın resmini falan koymayın :P
Sosyal ağlarda paylaş

Xenus said:

abi %80-90 temizlediler şuan. 10k account banlanmış. o hack dediklerin bir program üzerinden plugin şeklinde çalışıyordu. o tür programları tespit edebiliyorlar artık işte. reddite, archeage foruma bakarsan dramayı görebilirsin. milletin tası atmaya başlamıştı, sağlam darbe getirdiler helal valla

2 haftaya resmen yeni land grab olur bu gidişle ahahah

birde redditeki borderless fullscreen patchini kullanıyorsanız, scapes okayi verdi gene

adam geldi tek basina aldi. aqua farm alacaktim
benim bu adama karsi yapabilecegim hic bir sey yok.

http://i.imgur.com/4Lp4B00.png
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...