Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hatred

arcane

Öne çıkan mesajlar

erik kain değil ya, tassi traş adam, gene boş yazmış.

rahatsız hissettim ama ben zaten oyunlarda nedensiz kötülük yapınca hazmedemeyip reload eden biriyim. öte yandan gta 100 trilyon satarken ve oynayan herkes ille bir-iki defa sokaklarda nedensiz katliam yapıyorken bütün endüstride bir tane mertçe "diğer oyunlar gibi adam öldürmek için bahane aramıyoruz" diyen bir oyun olmaması daha acayip.

sırf izometrik kalsa, xcom gibi yalvarılan killcam'e geçmese aynı etki olmazdı herhalde. controversy dibine vurmuşken çocuk da koysalarmış keşke. :p

postal filan hoşlanmam aslında ama muazzam bir ikiyüzlülük var popüler kültürde. tarantino katliam yapabilmek için nazi ve redneck üzerine film kuruyor, millet yere göğe koyamıyor. alınan eleştiri ancak "filmde nigger dendi" oluyor. birilerinin çıkıp yiğit, mertçe, korkusuz "alın ulan bahanesiz bir yapım, hadi bakalım" diyebilmesi ve hatta demesi lazımdı oyun sektöründe.

murica ordusu desteğe gelsin hatta onları da keselim. yeter artık diğer bütün milletlerin ordularını taradık öldürdük. biraz da onlar ölsün. uydurma casus belli üzerinden işgal eden askerler dokunulmaz halde.

hatred'imi kustum biraz ama cidden son derece ikiyüzlü insanlar. bu oyun çıkıp
http://3.bp.blogspot.com/-e3pePogR_L8/Ujz6NOsLkdI/AAAAAAAABGA/iYGfOCzaBiU/s1600/are+you.png
demiş.
http://www.youtube.com/watch?v=aeOhI-b4-E4
psycho oluyor bu film. :p
said:
Since this article was written, ties to extreme right-wing groups in Poland have emerged. Destructive Creations CEO Jarosław Zieliński has Liked, on Facebook, the Polish Defence League - the Polska Liga Obrony. Meanwhile, in a photo of the team on the game's website, a central member can be seen wearing a right-wing, anti-communist Żołnierze Wyklęci T-shirt. Thanks FNVG for pointing this out.

"ahah polonyalı sağcılar murica'yı yıkmak istiyor"a bağlayacaklar. ışid dlc olmaz ama, pdl müslüman düşmanı bir grupmuş lol.
Sosyal ağlarda paylaş

postal'da bir mizah vardı. bunda tam tersi mizah olmadığından rahatsız edici bir hal almış. trailer ı izlerken kendi kafamdan senaryolar uydurdum o kafası patlatılan zencinin ailesi ne yapacak falan diye.

küçükken en sevdiğim oyunlardan birisi carmageddon idi mesela ama aynı mizah orada da vardı. burada bilerek karanlık bir oyun yapma emeli var, bu sebepten ötürü ismiyle örtüşen bir başarı var aslında.
Sosyal ağlarda paylaş

Combat gözükmüyor ama oyunda.
Polisi falan öldürürken görüyoruz da ortada sağlam fast paced Hotline Miami benzeri bi combat olursa bir manası var bu işin.

Ama Gamergate tayfasından çok SJW tayfasının akşam öğünü olmuş bu oyun. Ne kadar ekmeğini yerler belli değil.
Sosyal ağlarda paylaş

https://archive.today/kuC8S

lmao ben koçera ya, şu adamlara inat oyun iyi ve ucuzsa almayı düşünebilirim. trailer'daki emo goth kadar komik felsefe yapmış ahahah

adamlar "ciddiye almayın, bu bir oyun" dedikçe bu ciddiye almış lol.

polygon en leş sjw sitesi oldu sanırım şu son suicidegirls kapişonlu adamlarının bayonetta puanını popo dekoltesi için düşürmesini de hesaba katınca.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...