Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mehmet Pişkin'in İntihar Notu

cabiria

Öne çıkan mesajlar

oha burak ciddi cevap atmış sdf

axedice said:

Onun yerine full reset atsaymış diyor insan ama onu da yapacak irade istek zor iş tabi.

aynen basıp gitseymiş keşke bi yerlere, adamın maddi durumu filan da iyiymiş çünkü

güzel nazik bi insana benziyomuş, bu kadar dallama varken böyle bi adamın ölmesine üzüldüm
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Yazık la üzüldüm adama. Hayatım güzeldi ama kötü olaylarla başa çıkamayıp dağıldığım için intihar ediyorum diyip etmiş. Onun yerine full reset atsaymış diyor insan ama onu da yapacak irade istek zor iş tabi. Meh yazık olmuş =/

benim de aklıma bu geldi tamamen uzaklara çekip gitmek böyle bir durumda ama işte eş dost vs bırakmaz
Sosyal ağlarda paylaş

izlerken sıkıldım ve etkilenmedim açıkcası. çok goy goy dönmüş ama beklediğim dramı göremedim. ona çaktım buna koydum hayatım çok güzeldi '' hi my friends in los encilis see you in next life bratha please thanx bye''
intihar ediom.

video çekmesinden bellli atenşın wor olduğu. fazla naif belli üzmüşler abiyi dayanamamış
Sosyal ağlarda paylaş

ölen adama nasıl atenşın hor diyebiliyosun abi ölmüş lan adam çok da skindeydi atenşın.

14 dakikalık bir videodan da böyle kendinden emince birini çözmüş gibi konuşman bana atenşın horluk gibi geldi mesela. 14 dakika adamı izledim bütün kişiliğini çözdüm dünyayı yalayıp yuttum.
Sosyal ağlarda paylaş

ya birisi facebookta videonun altına intihar bir tür kendini ifade etme biçimidir diye yorum yazmış. elmi ayağım titredi.

hayatım intihar vakalarıyla uğraşmakla geçti. kız arkadaşım terketti diye intihar denemesi yaptı 5 ay beni süründürdü, 2 arkadaşım intihar etti üniversitede ikisi de balkondan atladı ve öldü. bir arkadaşım (arkadaşım demek bile iğrenç geliyor) bu intiharların üzerine balkondan atlamak moda oldu falan gibi bir şey yazdı utanmadan. kızınca da intihar etmek güçsüzlüktür o yüzden saygı duymuyorum gibi şeyler dedi.

o gün muhabbetimi kestim orası ayrı ama bunların hepsi aynı bok.

annen baban intihar etse diyemeyeceğin şeyleri başkası için de diyemezsin. bu her psikolojik durumu elveren her insanın başına gelebilir. her insanın psikolojisi de buna elverebilir.

intihar eden kişinin ruh halini anlayamazsın. bu sadece o kişinin anlayabileceği, psikolojik destekle hallolacak birşeydir.

o yüzden kimse bilip bilmeden intihar edenler hakkında yok şöyledir böyledir diye konuşmasın arkadaşım. bu iş öyle dışardan bakıp yea ne var ne ölüyosun denecek kadar kolay bişey değil.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...