Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kedi kumu tavsiyesi

Nessaftw

Öne çıkan mesajlar

sabonis said:
DRaGoN_SLaYeR said:
everclean için bahsettiğiniz her şeyi(harika topaklanma, sıfır koku, rahat temizleme) daha önce de bahsettiğim tigerino da yapıyor. Fiyat olarak biraz daha ucuz gibi. Fiyat çok gelen deneyebilir, 15kg si 50tl zooplus da.
- ever clean 2 tane 6kg 65 lira. 10 kilosu 54 lira - tigerino 15kg 50 lira. 10 kilosu 33 lira - van cat pet sitelerinde 10 kilosu 21 lira falan. hepsiburada'da 15 lira ama 10 lira da kargo bindiriyorlar, hb'den düzgün mama da bulamadım bedava kargo yapacak bi sipariş veremiyom :D bi halta yaramıyor. neyse kısacası ever clean ve senin dediğin tigerino harbi aşırı saçma pahalıya geliyo lan. iyi oldu topic'i gördüğüm, mama ve kum sipariş edecektim, unutmuştum. .

fiyat olarak vancat çok hesaplı tamam da, karşılaştırma yapabilmek için ikisini de kullanmış olmak lazım =) benim kum da ince taneli ama kabın etrafı dışında hiç bi yerde yok, kabın dışına da paspas attım o da baya topluyo zaten. Koku olayı neredeyse demişsin :) bu göreceli olabilir bana az gelen sana çok gelir falan, topaklaşması da o kadar ucuz kumun bunlar kadar iyi olabileceğini sanmıyorum ama dediğim gibi, denemek lazım :)-D
Sosyal ağlarda paylaş

Benim kucuk bir tuvaletim var alaturka, orada yere sunta zemin yaptim ustune de iki tane kumuk koydum; birisi acik birisi kapali. Onlarin onune de buyuk bir paspas koydum boyle saman gibi bir dokusu var. Kedilerin tirmalamayi sevecegi gibi bir sey.

Kedi acik kumluga isiyor; kapali kumluga da siciyor inanilmaz bir sekilde. Cikarken de paspasa tirnaklaeini temizliyor bir guzel.

Bu sayede eve minimal miktarda kum giriyor ve kumlar normalde dayandigindan daha fazla dayaniyor. Ayrica koku yok direk. Tavsiye ederim oyle bir imkaniniz varsa.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
sabonis said:

Aluriel said:

2014'ten beri ordan alıyorum ben. 2 gün sürüyor gelmesi.

aldım bakalım siteden. yalnız bunların paketleri farklı ya. o niye ki. çok saçma

vancat sitesinde bu:

%99 sitede (hepsiburada dahil), bu:

bişi dicem. bu vancat sitesindekinden aldım bu sefer ve 20 yıl boyunca hiç görmediğim bişi oldu, 2 hafta içinde 2 kez, arka ayaklarına deli gibi kum yapıştı kedinin. öyle kum takılması falan diil, baya baya bildiğin yapışmış balçık gibi. sildirmiyor da....

hiç tavsiye etmiyorum yani şu olaydan sonra. ben yine diğer komple mor ambalajlı olanlardan alıcam.
Sosyal ağlarda paylaş

Drall said:

Ben de o yapışma olayı yüzünden bırakmıştım vancat'i

Sen yazınca hatırladım bak fiyattan dolayı geri dönesim vardı sdf

olm yazsanıza len şunu önceden. mundar oldu kedi :D bi de bütün evi çişli kum izi yaptı, her yeri sildim falan. rezalet...

sen hangisinden almıştın ama vancatburda.com 'dan böle şeffaf ambalajlıdan mı yoksa komple mor olandan mı? mor olanda bişi yaşamadım 4 paket boyunca. Ama vancatburada'dan aldığım şeffaf ambalajlı baya rezalet çıktı işte.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
sarı alice bas geç. fiyat performans tavan.

beş senedir bir sürü denedim resmen en performanslısı bu. tek kedide de çok kedide de.

silika kesinlikle kullanmamak gerek zira solunum sorunlarına yol açtığı biliniyor. kedinizin sağlığına zararlı. en zararsızı şu talaş gibi olan naneler fakat onlarda evi marangozhane gibi kokutuyor. onun içindir ki alice sarı.

peşin edik: elbette everclean gibi bu işin pro markaları var ama fiyatı da ateş pahası. varsa para yancıkta kedin oynar evercleancıkta.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...