Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Windows 10

ahmedinejad

Öne çıkan mesajlar

vaperon said:

Boşverin, bu ürünü apple tanıtsa revoluşınıri, emeyzing, anbilivibıl, inkıredibıl olucakken bazılarına göre microsoft yaptığı için şit saks oluyor.

abi apple deliver edeceği bi şeyi tanıtıyor çünkü. microsoft'un amacı şu gibi geliyor bana:

- akıllı telefon piyasası götümüzde patladı, vr (AR olsa da) dünyasının gerisinde kalmyacağız o yüzden bakın bizde yaptık

ellerinde bi birikim vardı. ms'den önce biri çıkıp tanıtmasın diye saldılar tanıtımı. yarın biri benzer bir device tanıtımı yapsa o zaman ms "bi de bizimkini bekleyin görün" diyebilecek durumunda şu an. olay bu bence.

bunun geliştirmesi zırtı pırtı 3 sene falan sürer, 1000 dolara falan duyrulur. ilk tanıtımla da alakasız olur sanki. kafadan o güne kim öle kim kala.

ha tanıttıkları ürünü $399'dan koysunlar piyasaya, 10 saat on screen pil ömrü olsun, o videodakinin yarısını yapabilelim gözlerini öperim ms'in.
Sosyal ağlarda paylaş

UI'den ya da genel olarak app'lerinden sikayet edenler icin gelsin o zaman.

1 - App Store app'leri cidden cok kotu. Kullanmayin. Ne istiyosaniz gidip sitesinden indirip kurun.
2 - Herhangi bir app ya da settings aramak icin Windows + Q tus kombinasyonunu kullanin.
3 - Settings icinde bisey aramak icin Windows + E tus kombinasyonunu kullanin.
4 - Yeni bi explorer penceresi ya da detayli vindoz menusune ulasmak icin CTRL + E ve CTRL + X tus kombinasyonlarini kullanin.
5 - Bilgisayarinizi uyutmak/kapatmak icni ya da denetim masasina ulasmak icin mouse'u ekranin sag ust kosesine surukleyip asagi kaydirin.

Tebrikler. 4 tus kombinasyonu ve tek gesture ile Windows 8 kullanmayi ogrendiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

ey "win8 şöyle kullanın, şuna basın, bunu yapın" diyenler. o dediklerinizi yaptım 2 yıl önce zaten, kullanıyorum win8.1'i. search engine hariç birşey de kurmadım alete.

tekrar ediyorum. eşekle de varacağımız yere daha geç olsa da varıyoruz ama attan inip eşeğe binmek için tek bir sebep yok ms'in apple ile e-peen yarıştırması haricinde. ios istesem telefon masamda duruyor. pc'de windows istedim, karşıma ios koydular. neden?

bana ms savunmayın yani adamları 25 yıldır filan seviyorum. linux'cu, apple'cı tayfa da değilim. win8 ile bana ve benim gibi kullanışlı masaüstü os isteyen kullancılara kazık attıkları gerçeğini değiştirmiyor sizin üçüncü parti şirketlere menü taklidi için 5$ vermeniz.
Bright said:

Niye hic cross-platform hype'i yok ya, console'lara karsi PC'den soyle bir fps oynasak, eglensek falan.

çünkü bunu yapmayacak şirketler. ms test edip denedi 4-5 yıl önce ve pc oyuncuları dayak attı konsolculara, iptal ettiler.
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

eskiden control panel'de detaylı olan şeyler şimdi abuk sabuk desturelarla gaydırıguppayınca çıkan menülerden ama hepsi de orada değil, tamamen poplarıyla düşünüp dağıtmışlar öyle. ara ki bulasın ayarları.
.

Search a Control Panel yazınca aynı Control Panel çıkıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

forumda herkesle beraber aldık işte 30 lira kampanya vardı, herkes üşüşmüştü. :P win8 pro.

search'te folder çıkmıyor.

Explorer acikken oraya yaziyosun ne ararsan cikariyo dosya ve dizin olarak. 2 senedir kullanip sunu bilmiyosan o da senin ayibin simdi. =]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...