Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Archeage #3

dreagloth

Öne çıkan mesajlar

serkanay said:

@bilgildak'in hacklendiği zamanı hatırlıyorum. adamın yıkması mümkün değil. Zaten kendiside tekrarladı. Aynı saat aynı dakika aynı saniye.

Çözüm çok kolayda salakların aklına gelmez işte. Patronu biten, Hack yiyen vs vs sebeplerle tarlası riske giren adama yıkmadan extra 3 gün ver, 3 gün uzat. Patronu yinelesin. Ticket atsın vs sebepler için.

Patronun biter bitmez gitmiyor zaten evler, 1 hafta mı ne süre veriyor belki yenilersin diye. O olay çok bambaşka bir durum.
Sosyal ağlarda paylaş

totemic said:

canlı yardıma baglanaym dıyorum beyaz bir ekranda takılıp kalıyor. trion bu sefer fena derecede çuvalladı. oyun cıkalı 1 hafta oldu hala archeum founder itemlerim yok ortada..

melisara adlı serverde bekleme süresi yok en azından patronlara. asdf

totemic ve patron buffı gelmeyen arkadaşlar, trionun sitesinden login olun orada paketi aktive et tarzı bir şey varmış ona bir basın, bazı insanlar patron statusu almış böyle founder itemlerinide.

ha bide founder itemleri için şey var, ahtan bir şey alın mail gelsin diye, onunla birlikte geliyormuş ne aldığınız önemli değil.

duyduğum bu ikisi deneyin isterseniz
Sosyal ağlarda paylaş

Lectre said:

totemic ve patron buffı gelmeyen arkadaşlar, trionun sitesinden login olun orada paketi aktive et tarzı bir şey varmış ona bir basın, bazı insanlar patron statusu almış böyle founder itemlerinide.

ha bide founder itemleri için şey var, ahtan bir şey alın mail gelsin diye, onunla birlikte geliyormuş ne aldığınız önemli değil.

duyduğum bu ikisi deneyin isterseniz

saolasın hallettim iki paket gonderdı ıkısındende aynı seyler cıktı. iki karakter vardı biri dahuta west diğeri melisara east. artık eastekine geldi.. daru chestlerde weste gidicek sanırım :D bakıcaz artık..
Sosyal ağlarda paylaş

Lectre said:

patron geldi mi peki?

quede değişiklik var mı gözlemleyebildin mi?

ya girmem lazım oyuna boş günüm ama 3.5k sıra var ühüh
bo

patron su an 1 aylık gozukuyor onun 3 aylık olması lazım. ayrıca dahuta 2.5k sıra var girmiyorum bile. melisara'da quene yok direk giriyorum oyuna. orda oynamak isteyen olursa takılalım. eastteyim.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...