Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #6

Lectre

Öne çıkan mesajlar

FreEmoon said:

Allah gözünü doyursun, sırf şurda gösterdiğin ve elinde fazla olan legendary kartları kırsan (tabi o golden kartta direk kırılmalık) 4000 dust yapıyor. Daha önce full dust aldığın legendary kartlarında olduğuna göre, mor, mavi falan derken temiz 10k üstünde dust ediyor. Yani full dusta çevirsen fazla kartlarını eksik tek kartın kalmaz, artık goldları toplamaya başlarsın.

Daha ne gibi bir beklentin var harbi merak ettim.

aslında haklısın. 9 tane falan kullanılabilir legendary'm ve 5 tane de kullanılacak epic'im eksik.
her şeyi kırarsam toplam 15k falan dust oluyor, yapabiliyorum yani eksik olan her şeyi. ama her şeyi kırasım yok :D ilerisi için iyi bir yatırım değil. ysera, grom, leeroy, alex yapsam yeter şimdilik herhalde.

sinirleniyorum ama böle sürekli olan şeylerin çıkmasına açıkçası.

Masticore said:

yuh abi valla yuh hergün arenam var nerdeyse.. bende topu topu 14 tane leg. var. adama 4 haftada 13 tane cıkmıs

4 haftada 13 legendary ne alaka lan? kim dedi onu. cho'lar ezelden beri var mesela :D diğerleri de 4 hafta diil, 3 ayda falan çıkmıştır heralde. hatta öyle galiba evet.

Tori said:

sabonis nereye son çıkan legendarylerin lan aylardır golden lorewalker choya ikide bir sövüp gidiyon :p

cho şov için orada ya. böle bi manzara yok çünkü kimsede :D aynı legendary'den 4 tane, 1'i gold falan :D
Sosyal ağlarda paylaş

Naxxın ilk wingi bedava(ydı) zaten.

2. wing ne olursan ol 700 golda değer, sludgela loatheb nerdeyse her desteye giriyor. 2. wingin class challengelarından gelen webspinnerla duplicate da bütün hunter/mage decklerine giriyor.

Gold sıkıntısı varsa gerisini sonraya bırakabilirsin.

Onun dışında 4. wing priest wingi, 5. wing paladin wingi gibi birşey.
Sosyal ağlarda paylaş

daha geçen hafta başladım oyuna naxxın ilk wingi beleşti demek kaçırdım o zaman :(

böle quest yapıp, kullanmadığım başka class kartlarını disenchant yapıp çapulcu çapulcu takılıyorum.

arenada ise pek daha güvenemedim kendimeo yüzden 100 gold biriktirip deck satın aliom hehe baya kötü yöntem galiba
Sosyal ağlarda paylaş

Deck açma abi arena yap.

Arenada hiç kazanamasan bile pack kesin geliyor ve 0 win yanında 40 dust gelebiliyor.

Açtığın packlerin %90ı 4 tane common 1 tane rare şeklinde olucak ve bunların hepsini disenchantlasan 40 dust alırsın.

Arenada hiçbirşey yapamamak bile 2 packe gelebiliyor yani. 2. winde zaten kendi parasını direk çıkarıyor pack+50 gold gibi. 7. winden itibaren 4 tane kutu açma şansı var pack+200 gold gelir falan.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...