Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kim haklı

JrStorMesT

Öne çıkan mesajlar

Ya ben zaten neden engellediğini anlamamıştım. Hatun da en az senin kadar umutsuz durumda belli ki. (seni sömürmediğini varsayıyorum naif bir şekilde (sömürü varsa anlat da gülek))
Karıya ya doğru düzgün benim ol ya toprağın çekince bir de engelleyince, toprağı seçmiş tabi.
Sosyal ağlarda paylaş

abi kız buluşmak istemiyorsa:

1) erkek arkadaşı var, bunu istemem yan cebime koy modunda yedekte bekletiyor, kaybetmekten çekinme durumu yok
2) kızın fotoları gerçek değil ve dış görünüşüne güvenmiyor
3) kız seni fiziksel beğenmiyor; muhabbetini, vakit geçirmeyi seviyor ama insan içinde seninle görülmek / anılmak istemiyor

her türlü senin için negatif yani asdasd

ondan hiç üzme kendini

bence en kısa zamanda kumbarayı bozdurman gerekiyor, insanın yaşı ilerledikce, olmadıkça "thing" haline gelir çok baskı yapar, ver parası gerekirse vanaları bir aç 27 yıl sonra bir havalansın.
Sosyal ağlarda paylaş

0ne
senin sorununa donelim.. ya da genel erkeklerin sorununa..

yakisikli olmaya ihtiyacimiz yok bu asamada.. kendi emeklerimizle d biryerlere gelebiliriz.. ihtiyacimiz olan
1- biraz para,
2- biraz vucut
3- biraz tarz..

para icin is bul calis, belki essek gibi ama bunu yap
vucut icin isten kalan zamanlarda spor salonuna git oyun oynamak yerine
tarz isi de cok kolay, anlayan bi arkadasinla alisverise cik.. yoksa git direk topman massimo dutty gibi magzalarin vitrinini kendine kopyala.

bunlar varsa gerisi pratik, oyle bir zamanda yasiyoruz ki iletisim kurmak cok kolay, yeni birileriyle tanismak..

son olarakda internetten ya da real dan dahi bulsan, bi kac guzel fotografa ihtiyacin var bunun icinde bana om at bi sekilde hallederiz.. 1-2 sene farmlasan 3. sene butun kaybettiklerini geri kazanirsin!

imlalar icin sorry, cepten yaziorm.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...