Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pizza hut dandikligi

tertip34

Öne çıkan mesajlar

LathspeLL said:

papa john's yiyorum bir süredir, iyi diyebilirim.
Ama belli restoranların pizza'ları daha iyi. Mesela Eataly'nin her şekilde harika. Mis pizza var beyoğlu çevresinde, onlar iyi.

belli restoranlar falan diil, adam gibi restoranların hepsi papa johns'dan iyidir.
papa, diğer bütün fast food pizzalardan iyi ama orası kesin.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
sabonis said:

LathspeLL said:

Ama belli restoranların pizza'ları daha iyi. Mesela Eataly'nin her şekilde harika. Mis pizza var beyoğlu çevresinde, onlar iyi.

belli restoranlar falan diil, adam gibi restoranların hepsi papa johns'dan iyidir.
papa, diğer bütün fast food pizzalardan iyi ama orası kesin.

Papa John's cidden Domino's ve Little Ceasers'dan daha iyi ama Eataly gibi yerler zaten daha üst sınıfta hizmet veriyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Kozyatağı'nda Al Dante's var, orada büyük boy yedikten sonra diğe pizzacıların büyük boyu orta gibi geliyor. İnce ve büyük hamura, İtalyan tarzı pizzaları oldukça lezzetli.

Ama zincir pizzacılar gibi promosyonları falan yok, bir pizza için seçiminize bağlı olarak 30-40 lira vermek gerekiyor. O parayı verecek moda girdiyseniz pişman olmuyorsunuz ama.
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:

LathspeLL said:

Abi eataly vb italyan restoranlarını fastfood pizzacılarla karşılaştırırsan pizza tanrıları çarpar

Karşılaştırmıyorum zaten. Her şekilde daha iyiler diye diye söylüyorum.

Fast food pizzacıların anlayamadığı şey şu; olay mozerellayı, peyniri basmakta değil, iyi bir domates sosuyla beslemekten geçiyor. Şunu çözseler rakiplerini ezip geçecekler. Resmen domates sosunu damlatıp peyniri basıyorlar. Çok mu zor matematiği anlamak be!
Sosyal ağlarda paylaş

LathspeLL said:

Fast food pizzacıların anlayamadığı şey şu; olay mozerellayı, peyniri basmakta değil, iyi bir domates sosuyla beslemekten geçiyor. Şunu çözseler rakiplerini ezip geçecekler. Resmen domates sosunu damlatıp peyniri basıyorlar. Çok mu zor matematiği anlamak be!

demek ki üçüncü kalite peyniri basmak güzel domates sosu hazırlamaktan daha ucuz =)

yapacak bişey yok

tek fastfood pizzacı pizza hut iken ne güzeldi ya tadı ayrıca

(ya da o zaman biz iyiyi görmemiştik o iyiymiş sanıoduk)
Sosyal ağlarda paylaş

Dominos'ta sadece New York Pepperoni hoşuma gidiyor. O da aynen lath'ın söylediği gibi sosu falan düzgün olduğu için. Kötü yaptılar mı ekşi oluyor bu sefer.

Bu arada Sbarro'yu deneyin. Bazı pizzaları çok güzel adamların. Ben 3-4 sene önce yiyip beğenmemiştim, geçen mecburiyetten yedik; lezzetliydi baya.
Sosyal ağlarda paylaş

He bir de Prag'da Borsalino diye kenar köşe bi esnaf pizzacısı bulduk son gittiğimizde, gece 12-1 gibi falan gidip pizza alıp yiyorduk sarhoş kafayla.

Adamların pizzaları Türkiye'deki hemen her pizzacıdan çok daha iyiydi. Üstelik 10-20 lira arasında falan değişiyordu en büyük boyu ve 40cm mi ne çapı sldkj + taş fırında yapıyorlar lol
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...