Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

spora başlayamayanlar klubü

barbu

Öne çıkan mesajlar

• 2 ay sonra ...
Jaegerjaquez said:

2 yaşındaysan yeterli tabi :d

spor olduruyor, yaslandiriyor.

cok oksijen alip oksidasyonu hizlandiriyorsunuz bir kere.

sonra "ay sakatlandim, kolum cikti, bilegim koptu, omzum uff olmus, deadlift yaparken belim kaydi" falan filan.

sakin, huzurlu yasayan 100e kadar gidiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Jaegerjaquez said:

hepmiz ölücez faggot gibi yaşacaıma 2 yıl sonra ölcen deseler şu an ki halimi tercih ederim

abi baska adamlarin bedenine ovguler dizip, gunun cogunu erkekler arasinda gecirip millete faggot demek cok komik lan asdfasdfsadf.

harbi ciddiye alinabilecek bir arguman degil.

komikli.

bu kadar butthurt olmayin ya.
Sosyal ağlarda paylaş

senko said:

olm benim normalde dizim ağrıyordu ara ara
yüzünce koşunca ağrımıyor lan
kesin büyük bi bokluk çıkacak, sandalyade otururken ağrıyan diz, koşarken nası ağrımaz sdf

diz ustu kaslarinin kuvvetlenmesi ile alakali. dize dusen yuku azaltiyor kuvvetlendikce. otururken dizinin acisini ac biraz. daha rahat oturursun. bir de yuzme harbi iyi geliyor. kosma bazen sorun cikartiyor da.
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

gunun cogunu erkekler arasinda gecirip millete faggot demek cok komik lan asdfasdfsadf.

Şimdi iş yerlerinde çoğumuz gününü erkeklerin arasında geçiriyor bu bi kısıtlama olmamalı, burda fagling olmakla olmamak arasındaki ince çizgiyi seksleme potansiyeli ve kinetiği belirliyor. Sen dasaaa 100 dolar duj tarifelerini de ekleyerek bu adam kadar seksleyebiliyor musun bize bunlarla gel.

Sekslerken kaç jül enerji yakıyorsun, bu enerji karşıyı da yakıyor mu falan bunlar önemli meseleler. Hani sporu bunun için yapıyoruz sonuçta, ben daha iyi sekslemek hariç spor yapan birine rastlamadım şimdiye kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

Çünkü gereksiz ağrılar, fıtığa yatkınlık, çabuk yorulma gibi masa başı işin getirdiği yan etkilerden kurtulmak için.
Çok geniş düşünürsek erkek olduğumuz için yaptığımız hemen her eylemde istek dışı buraların ağası benim gencolar göndermeleri mevcut. Eh bu durum en nihayetinde sexe çıkıyor hetero, homo fark etmeksizin.
O yüzden ben sex için değil demiştim ama sen hep en sonda haklı oluyorsun dfg
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Şimdi iş yerlerinde çoğumuz gününü erkeklerin arasında geçiriyor bu bi kısıtlama olmamalı, burda fagling olmakla olmamak arasındaki ince çizgiyi seksleme potansiyeli ve kinetiği belirliyor. Sen dasaaa 100 dolar duj tarifelerini de ekleyerek bu adam kadar seksleyebiliyor musun bize bunlarla gel.

Sekslerken kaç jül enerji yakıyorsun, bu enerji karşıyı da yakıyor mu falan bunlar önemli meseleler. Hani sporu bunun için yapıyoruz sonuçta, ben daha iyi sekslemek hariç spor yapan birine rastlamadım şimdiye kadar.

ya hatun kaldirma olayi tek kriter ustunden giden bir durum degil.sadece sex=body olsaydi sadece kasli arkadaslarin yaninda tas gibi hatunlar gorurdunuz. boyle bisi yok. olsaydi dunya daha basit bir yer olurdu ve de her sey daha guzel olurdu.

soyle bir karsilastirmada dahi puanim iyi gelecektir ya,
Σ(seksleme * hatun kalitesi (0-1 arasi))*
100dolar duj falan dahil olmadan

sikintim body/kas vs degil, sikintim ulke degisitirip is ve sosyal hayatin dengelendigi noktanin ne kadar zaman surdugunde oluyor. is cevresi disina cikmaya basladiginda zaten rahatliyorum.

ama "seks ihtiyacimi karsilayamiyorum. ondan spor" hos bir statement degil. uzucu biraz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...