Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

spora başlayamayanlar klubü

barbu

Öne çıkan mesajlar

abi hah benim trolleme sebebim bu sacmaliklar ya iste.

boyle sacma kaliplar falan gorunce "muahha ben bu salagi sarayim simdi" diyorum kesinlikle. ama merak etme sarmayacagim.

sadece bu gibi dijital ortamda degil reelde de acaip sariyorum, su kalip olayina. kesinlikle rahatsiz ediyorum. (eglenceli ama)

sikici dememin sebebi gercekten, sadece, 100% can sikici olmasi haci. grupla da yapsan sikici, tek basina agirlik da kaldirsan sikici. buyuk ihtimalle kimse icinde yokken ile icinde insanlar varken ayni sikicilikta olmayi basaran nadir yerlerden birisi spor salonu olabilir.

Standup paddleboarding'e gittim 5-6 kere bi o biraz daha az sikici geldi. ama cok da yorucu bir sey degil zaten. daha cok keyifli. etrafi goruyorsun ne guzel.

onun disinda hepsi super bayiyor ya.

bilmiyorum ya durumlar belli olsa scull falan ayarlayabilirim sanirim. o az daha eglenceli olur.
Sosyal ağlarda paylaş

Kardiyo hakikaten sıkıcı ya. Fiziksel stamina değil mental stamina istiyor resmen, o maymun beyni devre dışı bırakmakla uğraşmaktan vücudun zorlanmasını düşünemiyor oluyorum ben.

HIIT bir nebze daha az sıkıcı, kendini programlayıp 1.5 dakikalık intervallere böldüğün için etenşın sipen'in daha zor kayboluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

insandan insana değişiyor demekki ya

ben de aksine ağırlıklarda sıkılıyordum, hem korkuom üstüme sağa sola düşürcem diye, hem de canım acıo sdf, üstüne hiç de gelişemeyince iyice baydım zaten.

yoksa koş desen bayılana kadar koşarım sıkılmadan. meditasyon gibi bişi lan koşmak ve bisiklet. beynin farklı bir frekansa geçio.
Sosyal ağlarda paylaş

haci en fazla sunu buldum. podcast falan dinlerken canim az sikiliyor. onda da ciddi konu ise durup onu dinliyorum yalniz, oyle bir sorun oluyor.

neyse saglik maglik ikna edip gittigi kadar devam edecegiz. zaten bi amacim da yok "bretpitin faytklaptaki hali" falan olma derdim yok.

hmm gerci ondan bayiyorum galiba la, calismayi sevmeyen zengin adamin birisinin yaninda ise girip calismasi gibi bi durum oluyor olabilir.

bos ver, saglik icin devam. bugun bi bok yapmadim. is bitince yapicam ama! soz (yapamadi...)

@nolax,
kardes
yazdiklarimizi sileriz
sikinti yapma
Sosyal ağlarda paylaş

Jaegerjaquez said:

Akhlaur said:

Feel the burn. Müzik, arkadaşlar falan. Öyle zevkli oluyor.

burn muzik falan tamam da arkadaşları napcan abi teke tek emantsiz çıkarım her zaman seyirci fantezin varsa bilemicem sdfglşdhşdfhfd

Birbirimizi sıvazlıyoruz arada mmhhhmmm seksi piç diyerek güzel oluyor.

Seni tanıyan bi arkadaş varmış la bizim filoda aynı mahalledenmişsiniz hatta asdad.
Sosyal ağlarda paylaş

Akhlaur said:

Jaegerjaquez said:

Akhlaur said:

Feel the burn. Müzik, arkadaşlar falan. Öyle zevkli oluyor.

burn muzik falan tamam da arkadaşları napcan abi teke tek emantsiz çıkarım her zaman seyirci fantezin varsa bilemicem sdfglşdhşdfhfd

Birbirimizi sıvazlıyoruz arada mmhhhmmm seksi piç diyerek güzel oluyor.

Seni tanıyan bi arkadaş varmış la bizim filoda aynı mahalledenmişsiniz hatta asdad.

alla alla kim ki o :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...