Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Better Call Saul (2015) - AMC

reampage

Öne çıkan mesajlar

2. sezona daha başlamadım ama spoiler sayılabilir heralde bugün reddit te gördüm, süprizi kaçsın istemiyorsanız bakmayın.

https://www.reddit.com/r/IAmA/comments/47lwuw/whats_up_reddit_its_aaron_paul_back_for_my_second/

büyük ihtimalle 2 .sezonda göreceğiz arkadaşı.

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
bu diziye yavas vs diyenler sarkilarin da nakarat kisimlarina falan mi atliyor dinlerken asd

her sahnesi jenerigi vs komple zevk veriyor dizi resmen. biseyin guzel olmasi icin bi noktada olaylarin patlamasi veya sonunun bomba olmasi gerekmiyor.

kaldi ki her bolum sonunda karni doymus gibi hissediyor insan bu ince is sayesinde
Sosyal ağlarda paylaş

Oski'ye 100% katılıyorum. Her şey ince işlenip temeller güzel kuruluyor, BB referansları iyi akıl ediliyor, acele yok, psikolojileri ve kişilikleri çok iyi veriyor.

Beğenmeyenler iki tür insan; ilki kaliteyi anlamayan veya önemsemeyen sabırsız insanlar. Her bölüm sonu dev cliffhanger olsun, biri ölsün, bir yer patlasın, biri aşırı zekice bir şey yapsın vb. isteyen plebler. İzlemesinler zaten, np. Bir çok pleb dizisi var piyasada bu işler için, Person of Interest, NCIS falan, gidin saldırın.

İkincisi de BB sevdiği halde bunu sevemeyenler ki o daha enteresan. Demek ki BB'i de "uff kşke Walter gbi olsam yha : SSssSss" diye izliyorlarmış, bunda öyle imrenilecek karakter olmayınca mantarlamışlar diyorum. Ya da BB'de de sıkılmışlar ama piyasa diye çaktırmamışlar, geçe geçe falan izlemişler.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...