Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Better Call Saul (2015) - AMC

reampage

Öne çıkan mesajlar

Grego said:

jimmy & chuck

bu flashback ler sadece chuck ı kötülemiyor -ki iyi birşey-kimin kimden iyi kötü olduğunu kararını ben net veremedim. jimmy nin babasından para çalmasını, annesinin ölümündeki umursamazlığını da gösteriyor, chuck ın hinlikleri karşısında.

dengeli bir şekilde ikisi de aynı pisliği yapıyor ama ne hikmetse jimmy iyi görünürken chuck tilki hissi veriyor ak.

chuck resmen herşeyi doğru yapan ama sevilemeyen evlat.

Mesele adamların genelde ne yaptıkları değil birbirlerine karşı yaptıkları.

Jimmy Chuck'ı seviyor. Son olayda Chuck zarar görmesine rağmen bu Jimmy'nin öngöremediği bir sonuçtu.

Chuck ise Jimmy'i kıskanıyor ve sevmiyor. Sürekli olarak Jimmy'e pislik yapıyor.

Haliyle insanlar bu ilişkide mağdur olan tarafı tutuyor.
Sosyal ağlarda paylaş

jimmy duygusal çıkarcının önde gideni, hiç sevgi kelebeği gelmesin. yiğit bulut tier.

bir önceki post ta olduğu gibi, mesa verde diyorum. mantıklı olan büyük firmayı bütün detaylarıyla daha iyi takip ve temsil edilebileceği firmasından alıp, ponpesine paslıyor.

bugün x seviyor diye y yapan, yarın y seviyor diye neden z yapmasın.

Sosyal ağlarda paylaş

mike gibi tek başına ve titiz çalışan birisini farkedecek, cartelle ilgili daha büyük planları olacak 3 5 tane daha suç dehası sokmazlar heralde araya. mike zaten fevri öle herkesin emrine girmez. gus ın cartel'le çalışmasına rağmen hector'u felç ettiğini de biliyoruz. bu da büyük iht mike ı yanına çekmek için yapacağı bir şey. yani %100 olmasa da %99 gus. tahmin etmrk zor değil.

edit:yukarıdaki sahneyi unutmuşum komple. kişisel husumeti de varmış hector a sadece mike için değil demekki.

Sosyal ağlarda paylaş

Nigger_of_the_sand said:

Ermanthraut'un gelinini BB'de gormedik hic, ne olacak acaba o kadina?

bi şey olmıycak. mike zaten ara sıra annesinden alıyodu torununu beraber vakit geçirmek için falan.

Appearances
First
"Full Measure" (Breaking Bad)

http://breakingbad.wikia.com/wiki/Stacey_Ehrmantraut
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...