Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Better Call Saul (2015) - AMC

reampage

Öne çıkan mesajlar

Ben en azından breaking bad'den sonra veya ondan bagımsız bir dizi yapmışlar diye düşünmüştüm. Öncesini ne yapıcaz ya. Sonu bok çukuru

Yine izliycem tmm ama bildiğin hayal kırıklıgı oldu şimdi... İnsan bekliyo ki 0 dan başlasın yine birşeyler yapsın.

Sen breaking bad'i hatirlamiyosan izlersin nasıl unuttun o sonu fln. o da garip ya ^^
Sosyal ağlarda paylaş

Hikayenin başı sonu belli olması tabi biraz beklentileri düşürüyor zaten bi bb olcuak diye beklemiyorum, iyi oldu bob odenkirk hak ettiği lead rolü aldı onu bile izlerim yani.

Ha bi BB beklemiyorum ama ileride Gus Mike vs bu herifin yaptığı diğer işler hatta ve hatta Nebraskadan tekrar yeni işler yapmaya başlar filan öle hayallere kurmakta fayda var.
Sosyal ağlarda paylaş

Vince Gilligan senarist ekibin başında, bb'den sonra bu adam ne yazarsa yazsın izlenir. "BB sonrası yapsın, öncesi ne yaee" gibi argumanlar hem yetersiz hem de gereksiz, serinin nasıl bittiğini bilmiyormuş gibi. Üstüne bb sonrası ile başladı dizi, izlemeden yorum yapmayı çok seviyoruz, çok.

Adam(vince gilligan) orjinal bir seri daha çıkartıyor işte, izleyen izler.
Sosyal ağlarda paylaş

Löl ben her türlü izliyicem yazdım zaten izlerken ilk 2 bölüm güzeldi. Bilmediğim için gelecek veya bagımsız bir dizi olarak düşündüm ve böyle düşünmem daha bi heyecan,sürpriz dolu hissettirdi.

Şimdi geçmişte geçiyor denildi.. Hayal kırıklıgı oldu benim için eee batan ne size ? Keske gelecekte geçse daha heyecanlı olurdu yazmamda ne var yani ?

Ayrıca Vince Gilligan Allah mı ? Bayarsa izlemem, suan için cok güzel. BB aurası bile yetiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...