Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sindarin

Tcpip

Öne çıkan mesajlar

GERGE said:

Bir insan niye UO snıcusuna sponsor olur?

Hmm ben bundan 11 sene önce işnet ile sponsorluk görüşmesi yapmıştım o zaman lise son sınıf öğrencisiydim.

Hevesle dinleyip kibarca reddetmişlerdi.

Bir fırsat vermek lazım gençlere bugün UO server'ı açar yarın Türkiye'nin en büyük online oyun firmasını kurar belki :)
Sosyal ağlarda paylaş

Dün girdim oynadım bugünde girdim oyuna. Quest sistemi hoş olmuş. Oyunun içinde birileri gelip yanına sana görev verebiliyor ve bu görevi yapmanı istiyorlar. Benim yanıma biri geldi, bir taverne bir eşya bırakmış onu fark edilmeden alıp ona getirmemi istedi. Yapmazsam öldürmekle tehdit etti :D . Gittim taverne içeride başka bir player var. Ona fark etmeden eşyayı alıp geri adama götürdüm. Sanırım oda Lord Britishe söylemiş birileri gelip sorguya çekti beni.
Sosyal ağlarda paylaş

Seneler sonra selamlar Tcpip =)

Connectorü halletmeniz lazım gerçektnen,çoğunluk sorun yaşıyor,herkezin sorunlarıyla tek tek uğraşmak yerine sorunsuz bir connector hazırlayın tekrardan,sizin için zor birşey değil bu =)
Bende girip bakmak istedim fakat Tam sürüm Kasperskyda önce sorun çıkarttı,virüs olarak gördü sonra istisnalara attım,tekrar silip/yükledim yine sorunlar yaşadım ve bağlanamadım.Ultima sürümüdür,antivirüs hepsini dikkate alıp birsürü şey denedim fakat giremedim.
Benim gibi birçok kişi sorun yaşıyor connectörle.
Sosyal ağlarda paylaş

RaVena said:

Connectorü halletmeniz lazım gerçektnen,çoğunluk sorun yaşıyor,herkezin sorunlarıyla tek tek uğraşmak yerine sorunsuz bir connector hazırlayın tekrardan,sizin için zor birşey değil bu =)
Bende girip bakmak istedim fakat Tam sürüm Kasperskyda önce sorun çıkarttı,virüs olarak gördü sonra istisnalara attım,tekrar silip/yükledim yine sorunlar yaşadım ve bağlanamadım.Ultima sürümüdür,antivirüs hepsini dikkate alıp birsürü şey denedim fakat giremedim.

cansın acilen bana ulaşıyorsun :D
Sosyal ağlarda paylaş

RaVena said:

Bugün siparişini verdik yeni connector bu hafta içinde gelecek.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...