Jump to content

Moland

=o=
 • Mesaj sayısı

  26
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

Moland hakkında

 • Rütbe
  Moland
 1. Moland

  Blade and Soul

  level cap 50 oldu. Free olarakta gayet güzel oynanıyor bence. 6 vs 6 PvP arena eklendi. 5 Epic, 5 Superior Dungeon eklendi. Windrest server'ı için söylüyorum epey kalabalık, çok fazla dungeon sırası beklemiyorsun. İtem upgradeleri için gold şart. Sanırım sadece premium üyeler lootlardan para alabiliyor. Diğer şekilde, görev yaparak veya müzayede de item satarak para kazanılıyor.
 2. Moland

  Silmaril Uo

  4k param vardı gelemedim, yoksa bırakmazdım sana hehe. güle güle harca :)
 3. Moland

  Silmaril Uo

  Ağlayacaksanız oynamayalım? Şehrin ortasında başı boş makroya bırakırsanız öldürülmeyi göze alacaksınız. Oyunun kuralı bu. Başında durursan ölmezsin, ben ölürüm. Açlıkla falan ne alakası var ki? Canım sıkıldı gittim öldürdüm. Sen oyunun içinde dost gibi selamlaşıp, az muhabbet ettiğin kişilere hep bunu mu yapıyorsun? Öldürülmeyi göze almamış olsam UO oynamam. Ama senin gibi fırsatçı bir fesat ile de kimse bırak oyun oynamayı, selamlaşmaz bile.Ahahaha oyunda bir kere çanta istedim senden, başka da selam vermişliğim yok. Konuşmak zorunda tabi ki değilsin de forumda ağlaman çok keyifli ^_^ Minoc BS'den koşarak kaçtığını gördümya, o bana yeter. Gerçek keyif o ayrıntıda gizli ;) Ağlıyorsun diye laf sokmaya çalışmakla olmuyor bu işler. O kadar biliyorsun madem kaçmayıp gelseydin yanıma? yok boş makro, yok oyunun kuralı :)
 4. Moland

  Silmaril Uo

  Ağlayacaksanız oynamayalım? Şehrin ortasında başı boş makroya bırakırsanız öldürülmeyi göze alacaksınız. Oyunun kuralı bu. Başında durursan ölmezsin, ben ölürüm. Açlıkla falan ne alakası var ki? Canım sıkıldı gittim öldürdüm. Sen oyunun içinde dost gibi selamlaşıp, az muhabbet ettiğin kişilere hep bunu mu yapıyorsun? Öldürülmeyi göze almamış olsam UO oynamam. Ama senin gibi fırsatçı bir fesat ile de kimse bırak oyun oynamayı, selamlaşmaz bile.
 5. Moland

  Silmaril Uo

  Holy benden de çekeceğin var, Minoc BS'de at saldırtmışsın son anda görgüm ama yetişemedim. aç mısın, açıkta mısın? kıskanç mısın nesin anlamadım..!
 6. Moland

  Silmaril Uo

  o kadar uzaga gitmeye gerek yok moonglow şehir içinde de high mage var. yer altında ama
 7. Moland

  Silmaril Uo

  Tüy varsa getir, shaft var bende ok yaparım sana. 1 saat kadar daha Minoc BS deyim. Nick = Mogan
 8. Moland

  Silmaril Uo

  Set ve silver silahların hazır olmasına az kaldı. Warriorlar için gelecekten geldim orta dünyaya ^^
 9. Moland

  Silmaril Uo

  3 ayrı bilgisayara kurdum, aldığım tek hata client.dll hatası, oda clienti yönetici olarak çalıştırınca düzeliyor. 14-15 online var şimdilik, pek öyle ciddi bir bug filanda yok.
 10. Moland

  Telefon kablosu (ADSL)

  Köken kablo diye iste kabloyu 1 çift olur, bulamazsan 2 çift al. Balık sırtı gibi olur tipi. Köken daha elastiktir diğer dahili telefon kablolarına göre. Bulamazsan 1 çift veya 2 çift dahili telefon kablosu al.
 11. Moland

  Silmaril Uo

  Bekliyoruz merakla, hele şu exp sistemi epey ilgimi çekti. Bu arada Mondain`s Legacy'mi kullanacağız client için ?
 12. Moland

  Silmaril Uo

  Hayırlı olsun. Umarım emeklerinizin karşılığını fazlasıyla alırsınız.
 13. Moland

  Albion Online #2

  Fazla Key varsa bende isterim. Oynanır bu oyun hep birlikte.
 14. Moland

  Kingdom Online

  Akşama bende geliyorum, bayılırım kötü oyunlara. Hangi server'da toplanıyoruz :)
 15. Moland

  mmo tavsiyesi istiyorum

  https://www.youtube.com/watch?v=v1ftSo8pt0E
×
×
 • Yeni Oluştur...